Блювота жаб та інший «пил» викликають роздратування у американських біткойн-ETF

Розблокуйте дайджест редактора безкоштовно

Останні новини про ETF

Відвідайте наш Центр ETF щоб дізнатися більше та вивчити наші докладні дані та інструменти порівняння

Американські біржові фонди, які інвестують безпосередньо в біткойни, створюють запаси цифрових активів, які вони не купували і не можуть продати після того, як випадково отримали їх як «подарунки», додані до своїх покупок криптовалюти.

Згідно з аналізом аналітичної групи блокчейнів Arkham Intelligence та оглядом їхніх активів Financial Times, цифрові зображення жаб, що блюють веселками, та інші мультяшні образи з’явилися в біткойн-гаманцях, якими керують постачальники ETF, зокрема Ark Investment Management і Bitwise Asset Management від Cathie Wood. Часи. Arkham говорить він також відстежив небіткойн-токени на суму понад 20 000 доларів США, які потрапили в гаманці, пов’язані з біткойн-ETF BlackRock.

Несподівані віртуальні надходження були вбудовані в попередні транзакції з криптовалютою — схожі на прикріплення чека до банкноти — і продані минулими власниками. Торги криптовалютою, які обробляються через блокчейн, за задумом не можуть бути скасовані, потенційно передаючи коштам невеликий надприбуток.

Однак фонди не можуть заробити на своїх статтях, тому що менеджерам біткойн ETF потрібен дозвіл регулятора на продаж бонусних віртуальних активів, відомих у просторіччі як «пил», щоб уникнути порушення податкового законодавства. Комісія з цінних паперів і бірж, яка перші спотові біткойн ETF у січні не надав цього схвалення.

«Це просто дивні криптографічні артефакти, на які застарілі структури SEC і застарілі податкові структури не були розроблені», — сказав Джо Холл, адвокат юридичної фірми Davis Polk.

місце США біткойн ETF зібрали понад 500 000 біткойнів з моменту їх довгоочікуваного запуску в січні, що означає, що проблема «пилу» зростає.

Багато подарунків стали можливими завдяки створенню типів токенів, які дозволяють вбудовувати текст і зображення в біткойн, створюючи біткойн NFT (незамінні токени).

Огляд біткойн-ETF-гаманців Bitwise, проведений FT, виявив, що деякі з них, здається, містять активи, відмінні від біткойнів, наприклад зображення жаби, що блює веселкою, і фігура у мультяшному космічному кораблі, а також рідкісний уламок криптовалюти, який колись належав американському комп’ютернику Хел Фінніперший одержувач біткойнів після його творця під псевдонімом Сатоші Накамото.

Піднявся «пил». ETF За даними Arkham, цифрові сховища включають NFT «Bitcoin Puppet», який у березні потрапив у гаманець Ark ETF.

Згідно з даними криптовалютного сайту CoinGecko станом на п’ятницю цей твір мистецтва, на якому зображена «маріонетка» у капелюсі-відрі, курить рожеву люльку та тримає табличку зі словами «Runnin' Bitcoin», коштував близько 20 000 доларів США. Bitwise зазначив, що подібний NFT, який потрапив до одного з його гаманців, виявився шахрайською копією.

Схоже, що початковий власник біткойн-NFT витратив їх помилково в лютому, і за кілька транзакцій пізніше частина біткойна була придбана ETF Арка через звичайні операції фонду, за словами особи, знайомої з аналізом Arkham.

Ark не відповів на численні запити щодо коментарів щодо Bitcoin Puppet.

Наприкінці січня Bitwise зробив незвичайний крок, вирішивши надати блокчейн-адреси цифрових гаманців, які зберігають біткойни фонду. Хоча він не може запобігти накопиченню небажаних цифрових активів, він «може стежити за [the assets] для будь-якої майбутньої потенційної вартості, яку ми можемо або не зможемо реалізувати для подальших акціонерів», – сказала Кетрін Доулінг, головний радник Bitwise.

Coinbase, яка є зберігачем багатьох біткойн-ETF, у тому числі Bitwise, зазначила, що «завжди заохочуватиме клієнтів зберігати конфіденційність адрес своїх гаманців».

Емітенти біткойн ETF запровадили політику, щоб тримати «пил» на відстані витягнутої руки, свідчать нормативні документи. Продаж таких активів може поставити під загрозу правовий статус ETF, змусивши інвесторів подавати складніші податкові документи.

Це зробить ETF «значно менш привабливим для інвесторів», сказав Джей Лоріла, бухгалтер Cohen and Co, який спеціалізується на податковій роботі для ETF. Такий результат може «вбити продукт», сказав Холл.

Щоб уникнути цього, біткойн-ETF BlackRock — який минулого місяця став найшвидшим ETF, який накопичив активи на 10 мільярдів доларів — має політику конфіскації неочікуваних віртуальних активів, поміщаючи їх в окремий гаманець, де вони можуть залишатися назавжди або бути переданими на благодійність, згідно з даними. особі, знайомій з тим, як ETF обробляє небажані криптовалютні подарунки.

SEC не відповіла на запит щодо коментарів щодо найкращих практик для біткойн-ETF.Source link

Поділіться своєю любов'ю