Переможець Bitcoin ETF прямує до Австралії після перевезення 53 мільярдів доларів США в США

В АВСТРАЛІЇ очікується хвиля запуску біткойн-біржових фондів (ETF), які слідують за США та Гонконгом, оскільки такі емітенти, як Van Eck Associates і BetaShares Holdings, вишикуються на лістинг.

Очікується, що ASX, яка займається приблизно чотирма п’ятими торгівлі акціями в країні, затвердить перші спотові біткойн-ETF для головної ради до кінця 2024 року, згідно з джерелами, обізнаними з цим питанням, які побажали не називати себе як інформація є приватною.

Заявки надійшли після того, як цього року американські біткойн-ETF зібрали 53 мільярди доларів США, включаючи пропозиції від BlackRock і Fidelity Investments. Фонди, що інвестують безпосередньо в біткойни та ефіри, також мають розпочати торгівлю в Гонконзі у вівторок (30 квітня). Емітенти прагнуть заробити на різкому відскоку криптовалюти, який підняв біткойн до рекордних майже 74 000 доларів США минулого місяця.

Сіднейська BetaShares працює над запуском продукту на ASX, сказав представник. DigitalX, ще один місцевий гравець, повідомив за підсумками півріччя в лютому, що подав заявку. Компанія VanEck, яка пропонує подібні ETF у США та Європі, повторно подала заявку в лютому.

“Тут, щоб залишитися”

Надходження в США «доводять, що цифрові активи залишаться», — сказав Джастін Арзадон, керівник відділу цифрових активів BetaShares. Компанія зарезервувала тікери ASX для ETF спот-біткойн і спот-ефір, додав Арзадон.

Представник ASX сказав, що біржа «продовжує співпрацювати з низкою емітентів, які зацікавлені в допуску ETF на основі криптоактивів», але утримався від підтвердження часових рамок.

ОТРИМУЙТЕ BT НА ВАШУ ПОШТОВУ ПОШТУ ЩОДНЯ

Починайте та закінчуйте кожен день останніми новинами та аналітичними матеріалами, які надходять прямо у вашу поштову скриньку.

Пенсійний ринок Австралії в розмірі 2,3 трильйона доларів США може допомогти збільшити приплив. Приблизно чверть пенсійних активів країни зосереджено на так званих самокерованих програмах пенсійного забезпечення, які дозволяють людям вибирати свої інвестиції. За словами Джеймі Ханни, заступника керівника відділу інвестицій і ринків капіталу VanEck Australia, вони можуть стати покупцями спотових криптовалютних фондів.

Завдяки самокерованим суперфондам, брокерам, фінансовим консультантам і грошима платформи, «тут є достатньо великий адресний ринок, щоб отримати відповідний розмір цього ETF», додала Ханна.

Попереднє закриття фонду

Останні заявки є другою хвилею запуску спотових біткойн-ETF в Австралії після початкових лістингів два роки тому на CBOE Australia, молодшій біржі країни, на яку припадає менше п’ятої частини обсягу торгів акцією.

Сіднейська компанія Cosmos Asset Management запустила спотовий біткойн-ETF у 2022 році, але пізніше того ж року виключила фонд з біржі через мізерні надходження коштів. Bitcoin ETF Global X 21Shares, який був запущений у тому ж році, має активи близько 62 мільйонів доларів США. Monochrome Asset Management, компанія колишнього головного виконавчого директора Binance Australia Джеффа Ю, нещодавно подала заявку на запуск іншої компанії на CBOE Australia.

ASX — це «біржа, на якій ми хочемо розміститися», — сказав Арзадон з BetaShares, додавши, що зберігання токенів є однією з сфер, які біржа ретельно вивчає.

За словами головного виконавчого директора DigitalX Лізи Вейд, австралійці могли б виділити до 10 відсотків портфелів на криптовалюти, враховуючи їх потенціал як «фінансових рейок».

Незважаючи на те, що ажіотаж навколо дебютних спотових біткойн-ETF у США призвів до історичного максимуму біткойнів у середині березня, останнім часом попит на ці продукти та цифрові активи впав на тлі зменшення очікувань щодо послаблення монетарної політики. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю