Boeing, біткойн, SEC зламано та інфляція

-Криза Boeing, Alaska Air поглибилася після того, як фіктивні дверцята відскочили під час польоту

-Біткойн вперше отримав ETF після остаточного схвалення SEC; цей крок стався після ганебного злому кібербезпеки

-Герц кидає рушник на електромобілі

– Споживча інфляція знову розпалюється

– IRS встановлює нові дати податкового сезону 2024 року

ГОЛОВНА ІСТОРІЯ: BOEING ALASKA AIR: Boeing і Alaska Air зіткнулися з дедалі більшими проблемами після того, як панель літака зірвалася з висоти 16 000 футів. Хоча смертельних випадків не було, наслідки були серйозними через FAA, скасовані рейси та судові позови пасажирів…продовжуйте читати тут.

Розслідування рейсу 1282 авіакомпанії Alaska Airlines на Boeing 737-9 Max у Портленді, штат Орегон. (NTSB / Fox News)

ВІДЕО: Генеральний директор Boeing Дейв Калхун розчулився на загальній зустрічі співробітників.

АКЦІЇ BOEING ВПАЛИ НА 12% – 1 ТИЖДЕНЬ

БЛАГОСЛОВЕНИЙ БІТКІН: Після багатьох років крутіння на вітрі Комісія з цінних паперів і бірж нарешті схвалила спотові біржові фонди біткойнів…продовжуйте читати тут.

Напередодні руху біткойн перевищив 47 000 доларів, перш ніж знизитися до кінця тижня. Тим не менш, багато хто вважає схвалення позитивним знаком для криптовалют.

Bitcoin ETF, ціни на Bitcoin

ВІДЕО: Генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн розповідає про свою роль у допомозі отримати схвалення.

АКТУАЛЬНІ ЦІНИ НА КРИПТО: FOXBUSINESS.COM

СОРОМНИЙ ХАК: Напередодні очікуваного схвалення хакери викрали обліковий запис SEC X. Після ажіотажу SEC заявила, що її обліковий запис було «скомпрометовано», а X заявив, що внутрішнє розслідування очистило платформу Ілона Маска від будь-яких порушень. ФБР розслідує інцидент…продовжуйте читати тут.

Голова SEC Гері Генслер бере участь у засіданні Ради з нагляду за фінансовою стабільністю при Міністерстві фінансів США 28 липня 2023 року у Вашингтоні, округ Колумбія.  Рада зібралася, щоб представити оновлену інформацію про комітет Ради з питань фінансових ризиків, пов’язаних із кліматом, і обговорила перехід від LIBOR.  (Фото Кевіна Діча/Getty Images)

Голова SEC Гері Генслер бере участь у засіданні Ради з нагляду за фінансовою стабільністю при Міністерстві фінансів США 28 липня 2023 р. у Вашингтоні, округ Колумбія (Кевін Діч/Getty Images/Getty Images)

ВІДЕО: Кеті Вуд з ARK Invest розповідає про свій біткойн ETF і обман SEC.

ГЕРЦ ЗМІНЯЄ КУРС: Це було добре, поки це тривало, але тепер Hertz натискає на гальма з електромобілями і продасть 20 000 на користь автомобілів, що працюють на газу…продовжуйте читати тут.

Chevy Bolt EV крупним планом у пункті прокату Hertz

2023 Chevrolet Bolt EV, припаркований перед пунктом прокату Hertz у Мічигані. (Дженерал Моторс)

ІНФЛЯЦІЙНЕ ГОТУВАННЯ: Споживча інфляція знову зростає, частково через витрати на житло, що може стати головоломкою для Федерального резерву та його планів знизити процентні ставкипродовжуйте читати тут.

Сімейні будинки будуються на житловій вул

Підрядники працюють на споруджуваному будинку в Антіохії, Каліфорнія. (Девід Пол Морріс/Bloomberg через Getty Images / Getty Images)

ВІДЕО: ФРС розглядає потенційне скорочення, каже один інвестор.

ВІДСТЕЖЕННЯ ІНФЛЯЦІЇ

ПОДАТКОВИЙ ЧАС! Податкове управління дядька Сема опублікувало низку оновлень для цьогорічного податкового сезону, включаючи основні дати та деталі подання… Ознайомтеся з тим, що вам потрібно знати тут.

ДЯДЬКО СЕМ

Воскова копія дядька Сема в центрі “Мадам Тюссо хоче вас!” виставка, де День незалежності святкується щодня з абсолютно новим інтерактивним досвідом 18 липня 2016 року у Вашингтоні, округ Колумбія (Пол Морігі/Getty Images для Мадам Тюссо/Getty Images)

Відскок АКЦІЙ: Nasdaq Composite очолив щотижневе зростання американських акцій, досягнувши 3%, тоді як Dow Jones Industrial Average та S&P 500 також підвищилися…більше охоплення ринку тут.

NASDAQ COMPOSITE 1-ТИЖДЕНЬ +3%

ДАЛІ:

– Шукаю більше бізнесу та ринкузворушливі заголовки? Дізнайтеся більше від FOX Business тут.

– Хочете оновлення в реальному часі? Завантажте програму FOX Business тут.

– Хтось переслав вам цей електронний лист? Підпишіться на додаткові інформаційні бюлетені від Fox News і FOX Business тут.

Source link

Поділіться своєю любов'ю