BTC, BNB, UNI, FIL, THETA

Bitcoin (BTC) значно повернувся в липні місяці та перебуває на шляху до найкращих місячних приростів з жовтня 2021 року. Різке відновлення біткойнів і кількох альткоїв підштовхнуло Crypto Fear and Greed Index до 42/100 30 липня, найвищий рівень з 6 квітня.

Інвестори, здається, максимально використовують низькі рівні біткойна. Про це свідчать дані аналітичної компанії Glassnode, яка працює в мережі Біткойни в обмінних гаманцях подешевшали до 2,4 мільйона біткойнів у липні, що нижче рівня березня 2020 року в 3,15 мільйона біткойнів. Це призвело до найнижчого рівня з липня 2018 року.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Старший стратег відділу сировинних товарів Bloomberg Intelligence Майк МакГлоун підкреслив, що вказівка ​​Федеральної резервної системи Сполучених Штатів розглядати підвищення процентних ставок на основі «зустрічі за нарадою» може закласти основу для Біткойн перевершить більшість активів. Він сказав, що «співвідношення ризику проти винагороди для біткойна сприятливо для одного з найбільших бичачих ринків в історії».

Чи може біткойн продовжити своє ралі в короткостроковій перспективі і чи може це спровокувати купівлю окремих альткойнів? Давайте вивчимо графіки топ-5 криптовалют, які можуть перевершити в найближчій перспективі.