Гондурас прагне стимулювати туризм у «долині біткойнів»

Люди можуть розплачуватися за слаші криптовалютою на вулицях «Долини біткойнів», проекту в гондураському туристичному анклаві Санта-Лючія, завдяки якому країна увійшла в тренд цифрової валюти.

Невелике містечко в горах, за 20 хвилин від столиці Тегусігальпи, перетворилося на біткойн-місто.

Власники великих і малих підприємств пристосовуються до використання криптовалют як платежів, сподіваючись залучити більше туристів.

Фото: Reuters

«Це відкриє більше можливостей і залучить більше людей, які хочуть використовувати цю валюту», — сказав Сезар Андіно, менеджер торгової площі Los Robles.

Проект долини біткойнів націлений на 60 підприємств, які спочатку пройдуть навчання та запровадять криптовалюти для просування своїх продуктів і послуг, сподіваючись поширити цю практику на більшу кількість підприємств і сусідніх регіонів.

Ініціатива була спільно розроблена організацією Blockchain Honduras, гватемальським консорціумом криптовалютних бірж Coincaex, Технологічним університетом Гондурасу та урядом міста Санта-Лючія.

«Спільнота Санта-Лючії навчатиметься використовувати та керувати криптовалютами, впроваджуючи їх у різних бізнесах у регіоні та створюючи криптотуризм», — сказав Рубен Карбахаль Веласкес, професор Технологічного університету.

Хоча деякі країни Латинської Америки досліджують потенціал криптовалют, існують ризики.

У вересні минулого року Сальвадор прийняв біткойн як законний платіжний засіб після того, як представив власний «біткойн-пляж» у популярному серфінгістському місті Ель-Зонте.

Зробити ставку центральноамериканської країни на біткойни перешкодив спад на криптовалютному ринку та скептицизм з боку багатосторонніх кредиторів і рейтингових агентств. Його публічно оприлюднені авуари в 105 мільйонів доларів США зараз коштують приблизно 57 мільйонів доларів США.

За словами засновника Blockchain Honduras Леонардо Пагуада, щоб впоратися з волатильністю, проект долини біткойнів «дозволить продавцям отримувати миттєві платежі в місцевій валюті, усуваючи ризики коливань криптовалют».

Критики розширення біткойна попереджають, що такі види операцій можуть сприяти відмиванню грошей і фінансовій нестабільності, одночасно збільшуючи цифровий розрив, оскільки бідніші жителі можуть мати проблеми з доступом до технології.

Коментарі будуть модеровані. Залишайте коментарі актуальними для статті. Зауваження, що містять образливу та нецензурну лексику, будь-які особисті нападки або рекламу, будуть видалені, а користувач забанений. Остаточне рішення буде на розсуд Taipei Times.

Source link

Поділіться своєю знахідкою