Це альтсезон? Показники Альткойна за 30 днів і загальна ринкова капіталізація спалахують зростанням

Зелена хвиля прокотилася по всьому крипторинку, і невдовзі трейдери на X (раніше відомому як Twitter) почнуть пояснювати, що настав новий сезон альткойнів.

Сезон альткойнів — або «альтсезон», як кажуть криптобрати — зазвичай вимірює зростання альткойнів і позитивне зростання загальної ринкової капіталізації альткойнів.

Давайте розглянемо деякі ключові показники, які використовують учасники ринку, щоб визначити, чи є an альткойн настав сезон.

Загальна капіталізація криптовалютного ринку досягла максимуму за 14 місяців

Загальна ринкова капіталізація криптовалюти нещодавно досягла 14-місячного максимуму, чітко відображаючи поточний бичачий імпульс.

Подібну силу можна побачити на діаграмі загальної ринкової капіталізації альткойнів, наведеній нижче. Цей показник вимірює ринкову капіталізацію криптовалюти мінус біткойн (BTC).

Загальна ринкова капіталізація криптовалют мінус біткойн. Джерело: TradingView

З 8 вересня показник зріс з 526 мільярдів доларів США до 622 мільярдів доларів США 9 листопада. Ця зміна свідчить про зростаючий інтерес трейдерів та інвестиційний інтерес до альткойнів, а також підвищення цін на альткоїни в рамках метрики.

пов’язані: Ексклюзив: через 2 роки після смерті Джона Макафі вдова Дженіс розорилася і потребує відповідей

Альткойни з великою капіталізацією демонструють багатотижневу силу

Дані CoinMarketCap показують 13 найкращих альткойнів за ринковою капіталізацією (за винятком стейблкойнів), що відображає двозначний приріст за останні 30–60 днів.

Зокрема, XRP Ripple (XRP), яка виграла безліч судових баталій проти Комісії з цінних паперів і бірж, за останні 60 днів зріс на 45%. На додаток до юридичних перемог, які допомогли підвищити настрої інвесторівза чутками, Ripple оголосить про первинне розміщення акцій (IPO) 9 листопада.

Найпопулярніші альткойни. Джерело: CoinMarketCap

За останні три місяці SOL Солани (SOL) значно зросла і почала втрачати назву «Сем коін». Сем монет є криптовалюти з експозицією для Alameda Research, FTX і Сема Бенкмана-Фріда. Ціна SOL зросла на понад 107% за останні 60 днів, оскільки проект продовжується відновити і отримати користувачів після краху FTX. Співзасновник біржі BitMEX Артур Хейс нещодавно приєднався до поїзда Solanaоголосивши, що він придбав альткойн 2 листопада.

Подібно до SOL, Chainlink’s LINK (ПОСИЛАННЯ) за 60 днів досягла величезної прибутковості понад 100% завдяки послідовному створенню та використанню. LINK також має опублікував 26% прибутку через шість днів.

пов’язані: Нові рівні цін на біткойн, які варто спостерігати, як біткойн уникає 36 тисяч доларів

Інші помітні виступи були від BNB (БНБ), ADA Кардано (ADA), Tron TRX (TRX) і MATIC від Polygon (MATIC), що також призвело до двозначного зростання за 60-денний період.

Показники ринку альткойнів, здається, збігаються з поліпшенням настроїв інвесторів. Одним із показників ринкових настроїв є Crypto Fear & Greed Index. Оскільки вересень почався як страшний, 23 жовтня ринок повернувся до жадібності і не змінився.

Crypto Fear & Greed Index. Джерело: Newhedge

Незалежно від того, чи дійсно це міжсезоння, чи ні, очевидно, що ажіотаж повертається на криптовалютний ринок.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.