Крипто «вікно» на 17,7 трильйона доларів щойно відкрилося на тлі величезного зростання цін на біткойни, ефіріум і XRP

Bitcoin
BTC
та інші основні криптовалюти, включаючи ефіріум і XRP
XRP
—зросли цього тижня (незважаючи на серйозні попередження про те, що BlackRock і уряд США можуть збиратися «вбити» біткойн).

Підпишіться тепер до Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і успішно керуйте американськими гірками ринку біткойнів і криптовалюти напередодні історичного уполовинення біткойнів наступного року!

Ціна біткойна перевищила позначку в 36 000 доларів США за біткойн, що вперше з травня 2022 року становить 40 000 доларів США, що допомогло додати 600 мільярдів доларів до об’єднаного ринку біткойнів, etheruem XRP і криптовалюти з січня перед неминучим «переломним моментом».

тепер, на тлі побоювань раптового «потягування килимка» біткойна, тихо відкрилося «вікно», через яке гіганти з Уолл-стріт, які опікуються 17,7 трильйонами доларів, потрапляють на ринок біткойнів і криптовалют.

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути попереду ринку

Цього тижня відбулося відкриття восьмиденного періоду з 9 по 17 листопада, протягом якого всі 12 заявок на спотові біржові біржові фонди (ETF) у США, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), можуть бути схвалені. Аналітики Bloomberg Intelligence Джеймс Сейффарт і Ерік Балчунас.

Червнева заявка BlackRock на біткойн-спотовий ETF поклала початок гонці між деякими з найбільших менеджерів активів Уолл-стріт, які опікуються загальними 17,7 трильйонами доларів США, щоб вивести на ринок повноцінний біткойн-фонд після багатьох років відмов SEC.

«Комісією з цінних паперів і цінних паперів для BlackRock були видані накази про відстрочку
BLK
Bitwise, VanEck, WisdomTree, Invesco
ІВЗ
Вірність і Валькірія водночас», Сейффарт написав у дописі X (Twitter). «Ми все ще віримо, що до 10 січня для спотового схвалення біткойн-ETF є 90%. Але якщо це станеться раніше, ми входимо у вікно, коли може відбутися хвиля замовлень на схвалення для всіх поточних заявників».

Поряд із заявкою BlackRock на біткойн-спот ETF, яка підірвала очікування, що SEC може ось-ось схвалити довгоочікуваний біткойн-фонд, менеджер криптоактивів Grayscale здобув значну юридичну перемогу над SEC у її боротьбі за перетворення свого флагманського біткойн-трасту на біткойн-спот. ETF.

У серпні суд задовольнив юридичну скаргу Grayscale на відмову Комісії з цінних паперів та цінних паперів конвертувати свій фонд GBTC у біткойн-спотовий ETF, наказавши SEC розглянути заявку.

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBES«Велике лихо» – BlackRock і уряд США можуть збиратися «вбити» біткойн на тлі величезного зростання цін на Ethereum, XRP і криптовалюту

«Якщо агентство хоче дозволити всім 12 заявникам запустити — як ми вважаємо — це перше доступне вікно після того, як було підтверджено перемогу Grayscale у суді», — додав Сейффарт.

Напередодні будь-якого рішення від SEC ринок біткойнів, ефіріуму, XRP і криптовалют відновив позиції, яких не бачили більше року, а технічний аналіз ціни біткойна свідчить про те, що біткойн може перевищити 40 000 доларів.

«Біткойн вирвався з тривалого діапазону консолідації та наближається до рівня наступного раунду в 37 000 доларів», — сказав Алекс Купцікевич, старший ринковий аналітик FxPro, у коментарях електронною поштою.

«Технічна реалізація цього патерну передбачає зростання від 41 000 до 45 000 доларів, залежно від того, яку точку ми виберемо як початок останнього імпульсу. Верхня межа виглядає як відповідна ціль із точкою опори, близькою до неї. Поруч із нею, у квітні У 2022 році завершився корекційний відскок і почалася найбільш невблаганна фаза розпродажу».Source link

Поділіться своєю любов'ю