«Це неминуче» — генеральний директор Ripple видає «критичне» попередження про XRP після буму цін на біткойни та Ethereum ETF

Bitcoin
Bitcoin
піднявся вище, перевищивши 70 000 доларів США за біткойн, оскільки готівка продовжує надходити в нові біржові фонди біткойнів (ETF) на Уолл-стріт—що викликало величезний криптовалютний прогноз Goldman Sachs.

Підпишіться зараз на Порадник Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, які готові отримати 1000% плюс прибутку» після землетрусу, що зменшився вдвічі біткойном!

Цього року ціна біткойна стрімко зросла, підвищивши ширший ефір, XRP
XRP
і крипторинок, як Федеральна резервна система тихо «визнає», що золото замінює долар США, і дехто вважає, що біткойн виграє.

Напередодні останнього зростання біткойна виконавчий директор компанії-розробника XRP Ripple сказав, що він вважає, що потік криптовалютних ETF, включно з Ethereum, XRP, Solana і Cardano, є «неминучим», але попередив, що регулювання буде «критичним».

Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний п’ятихвилинний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути в курсі подій і тримати вас попереду підйому ринків біткойнів і криптовалют

«Я думаю, що це лише питання часу, і це неминуче: з’явиться XRP ETF, буде ETF solana, буде ETF cardano, і це чудово», — Бред Гарлінгхаус з Ripple. сказав на сцені під час CoindeskКонсенсусна криптоконференція в Остіні, Техас.

Однак, за словами Гарлінгхауса, чіткість регулювання біткойнів, ефіріуму, XRP і криптовалют знаходиться в «нижньому децилі». «Отримання правильного регуляторного положення в Сполучених Штатах є надзвичайно важливим».

Ripple разом з великою криптобіржею Coinbase і менеджером криптоактивів Grayscale очолили тривалу кампанію криптоіндустрії, щоб переконати Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) оновити свою нормативну книгу для криптовалюти.

Ripple може загрожувати штрафом SEC у розмірі 2 мільярдів доларів після судової тяганини з регулятором, у ході якої суддя постановив, що компанія незаконно продала XRP інституційним інвесторам.

“[It’s] є пародією, оскільки позиція SEC стала такою політичною небезпекою, яка вплинула навіть на президентські перегони», – сказав Гарлінгхаус.

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

Forbes«Повільна й болісна смерть» — Дональд Трамп звинувачує Джо Байдена у спробі вбити біткойн і криптовалюту

Минулого місяця Crypto здобула значну перемогу над SEC, коли регулятор, здавалося, піддався політичному тиску та розпочав процес продажу кількох спотових ETF Ethereum.

Мільярдер із Shark Tank Марк Кубан, відвертий прихильник президента Джо Байдена, попередив, що колишній президент США Дональд Трамп може виграти вибори 2024 року через опозицію Байдена щодо криптовалют.

Трамп пообіцяв зробити США «лідером у галузі» криптовалют і попередив, що Байден «хоче, щоб вони померли повільною та болісною смертю. Цього ніколи не станеться зі мною».

«Схвалення спотового ETF Ethereum SEC відображає нову енергію та ентузіазм, що відбиваються на ринках криптоінвестицій», — сказав Майлз Харрісон, директор із продуктів у швейцарському крипто-орієнтованому банку Amina Bank, у коментарях, надісланих електронною поштою. «Ймовірно, це лише питання часу, коли ми побачимо на ринку подальші крипто ETF».

Source link

Поділіться своєю любов'ю