«Це тригер» — Артур Хейс каже, що настав час робити ставки на біткойни

Bitcoin (BTC) стикається з «спусковим моментом», який тримає в грі ціну BTC в 1 мільйон доларів США, каже один із її імен.

У публікації блогу під назвою “Периферія», випущеному 24 жовтня, Артур Хейс, колишній генеральний директор криптобіржі BitMEX, сказав, що біткойн вже попереджає ринки про майбутнє.

«Глобальна інфляція військового часу» стимулює ціну на біткойн і золото

Оскільки Сполучені Штати все більше інвестують у дві нові війни, зростає ризик ескалації в усьому світі, вважає Хейс.

Час впадає в очі — Федеральна резервна система Сполучених Штатів стикається з інфляцією, яка продовжується, але призупинила підвищення процентних ставок, а так званий «ведмідь круче» загрожує економіці.

«Потреби банків у структурному хеджуванні та потреби військової машини США в запозиченнях рефлекторно підживлюють одна одну на ринку казначейства США», — написав він.

«Якщо довгострокові казначейські облігації США не забезпечать безпеки для інвесторів, тоді їхні гроші шукатимуть альтернативи. Золото і, що найважливіше, біткойн почнуть рости через справжні страхи щодо глобальної інфляції під час війни».

Надпис уже на стіні. BTC/USD зріс на 15% цього тижня, і цей прибуток слідував за президентом США Джо Байденом звернення до нації про українсько-ізраїльську війну.

Тепер у дописі в блозі повторюється: «Одразу після виступу Байдена біткойн — разом із золотом — зростає на тлі агресивного розпродажу довгострокових казначейських облігацій США».

«Це не спекуляція щодо схвалення ETF — це біткойн, який знижує майбутню, дуже інфляційну глобальну світову війну», — продовжується в документі.

Хейс добре відомий за його прогнози про те, як розвиватиметься світова економіка після COVID-19 та наступних інфляційних епох.

У рамках наслідків для Bitcoin, a Ціна BTC становить 1 мільйон доларів — щось повторилося в соціальних мережах цього тижня. Це станеться в результаті так званого контролю кривої прибутковості (YCC), остаточного кроку в контрольованій економіці, яка вже починає піднімати голову в Японії.

«І кінцева гра, коли дохідність стає надто високою, полягає в тому, щоб Федеральна резервна система припинила всі удавання, що ринок казначейства США є вільним ринком. Скоріше він стане тим, чим є насправді: потьомкінським селом, де ФРС фіксує рівень інтересу на політично доцільному рівні», – підсумовує «Периферія».

«Коли всі зрозуміють, у яку гру ми граємо, бичачий ринок біткойнів і криптовалют буде в розпалі. Це тригер, і настав час почати обертати короткострокові казначейські векселі США на криптовалюту».

Dalio попереджає про «дуже дорогий» вибір

Як повідомляв Cointelegraph, у цьому кварталі занепокоєння щодо макроекономічної ситуації стає дедалі гучнішим через зростання присутності війни.

пов’язані: Ціна BTC наближається до максимуму 2023 року — 5 речей, які варто знати про біткойни цього тижня

Інвестор-мільярдер Рей Даліо, засновник найбільшого у світі хедж-фонду Bridgewater Associates, нещодавно поставити шанси сценарію «Третьої світової війни» розвивається на 50%.

Щомісячна прибутковість BTC/USD (скріншот). Джерело: CoinGlass

«Я сподіваюся, що лідери великих держав мудро відступлять від краю прірви, навіть якщо вони повинні підготуватися, щоб бути достатньо сильними, щоб успішно воювати та виграти гарячу війну», — написав він у Публікація на LinkedIn 12 жовт.

«На мій погляд, для того, щоб це пройшло добре, буде перевірено не тільки стриманість учасників, але й альянси, які схильні залучати сторони, які не воюють. Це тому, що бути союзником і допомагати країнам-союзникам у цих жорстоких війнах завжди коштує дуже дорого та підвищує ризик бути повністю втягнутим у війну. Так локальні війни переросли у світові».

У поєднанні з шум навколо схвалення біржового фондуцього жовтня біткойн зріс на 27%, а з початку року – понад 100%. даних з моніторингового ресурсу CoinGlass.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.