Набирає чинності постанова ETF Grayscale; Біткойн щодня зростає на 7,6%.

Припиніть лякати користувачів своїми поганими потоками KYC

Суди видали новий мандат щодо спотової пропозиції Grayscale ETF Bitcoin 23 жовта потім зростання на багатьох ринках.

Відтінки сірого прагне перетворити свій фонд GBTC на спотовий біржовий фонд біткойн (ETF). Суди винесли рішення, яке зобов’язало Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC) переглянути відповідну пропозицію щодо 29 серпня. Цього тижня це питання знову привернуло увагу, оскільки суди видали офіційний мандат, який додатково вимагає перегляду.

Останній мандат співпав із зростанням багатьох активів. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) — предмет вищезазначених процедур — сьогодні зросла на 5,9%.

Крипторинок, тим часом, бачив більш широкі досягнення. Bitcoin (BTC) зріс на 7,6% за 24-годинний період, що закінчився 22:00 UTC 24 серпня. Біткойн перевершив Ethereum (ETH), зріс на 3,9% за той же період часу, а весь криптовалютний ринок зріс на 5,4%.

Coinbase акції (COIN) тим часом зросли на 6,3%. Ці прибутки частково можуть бути пов’язані з кінцевим терміном подання заявок у власній судовій справі компанії в SEC або іншими більш широкими подіями, що стосуються криптовалютної біржі. Однак слід зазначити, що очікується участь Coinbase угоди про спільне спостереження для різних запланованих ETF, включаючи BlackRock, але за винятком запропонованого фонду Grayscale.

Схвалення ETF далеко не гарантоване

Нещодавні спотові біткойн ETF в основному вважаються перспективними через перемогу Grayscale в суді, BlackRock’s пошук власного фонду та потенційна роль Coinbase у деяких ETF.

Однак, незважаючи на загальний оптимізм, SEC не схвалила жодного такого фонду на сьогоднішній день, і є причини для сумнівів. По-перше, наведена вище заява щодо Grayscale змушує SEC переглянути, але не обов’язково схвалити пропозицію компанії.

В іншому місці повідомлення про очевидний прогрес ETF BlackRock здаються передчасними. Тикер для запланованого ETF BlackRock нещодавно з’явився на веб-сайті Depository Trust & Clearing Corporation (DTCC). Хоча це, здавалося, означає крок вперед для фонду, тикер пізніше зник із списків.

Один колишній юрист SEC — хоча він більше не бере участі в агентстві — також зробив це запропоновано Bloomberg, що схвалення спотового біткойн ETF не є само собою зрозумілим.

Ціна BTC і ринкові дані

На момент друку, Bitcoin займає перше місце за ринковою капіталізацією, а ціна BTC є вгору 0,97% за останні 24 години. BTC має ринкову капіталізацію 660,78 мільярда доларів з 24-годинним обсягом торгів 43,75 мільярда доларів. Дізнайтеся більше про BTC ›

Графік BTCUSD від TradingView

Резюме ринку

На момент публікації світовий ринок криптовалюти оцінюється в 1,25 трильйона доларів з 24-годинним обсягом 81,05 мільярда доларів. На даний момент біткойн домінує 52,99%. Вивчайте більше >

Source link

Поділіться своєю любов'ю