Цей індикатор BTC стає зеленим; Біткойн на місяць?

Незважаючи на біткойн (BTC) повернення до ціни до спотового біржового фонду (ETF) катастрофа новин, деякі ознаки свідчать про те, що флагман децентралізованих фінансів (DeFi) найближчим часом актив усе ще може відчувати сильний бичачий ралі.

Зокрема, торгівля криптовалютою експерт, відомий на X як Сет поділився аналіз цінової дії біткойна, вказуючи на те, що канал Гауса став зеленим, що історично свідчить про те, що настав «час HODL”, – пояснив він 17 жовтня.

Відповідно до ринок криптовалют аналітик, «кришталево чіткі ознаки» того, що біткойн бичачий ринок повернувся, ті, хто каже, що «цей час інший», помиляються, і він оптимістично закликав своїх послідовників «готуйтеся осідлати хвилю до МІСЯЦЯ!»

Аналіз і прогнозування ціни біткойна. Джерело: Сет

Як це сталося, індикатор каналу Гауса нещодавно дійсно став зеленим, і, згідно з криптовалюта прогнози експертів на графіку, який сягає 2013 року, Bitcoin готова розпочати свій рух до рівня 120 000 або навіть 200 000 доларів у найближчі пару років.

Аналіз ціни біткоіни

Наразі дівиця крипто Згідно з інформацією, на момент публікації актив переходив із власників за ціною 28 513 доларів США, демонструючи зростання на 0,52% за день, а також зростання на 5,41% за попередні сім днів і зростання на 6,81% за останній місяць. відновлено 18 жовтня.

7-денний графік ціни біткойна. Джерело: Фінболд

Тим часом реакція ціни біткойна на останні фейкові новини на місці Bitcoin ETF схвалення запропонувало цікаве розуміння що могло статися якщо (або коли) це дійсно відбудеться, і Alphabet (NASDAQ: GOOGL) штучний інтелект (ШІ) платформа Google Bard прогнозує діапазон від 100 000 до 200 000 доларів, як повідомив Finbold 17 жовтня.

Відмова від відповідальності: Вміст цього сайту не слід вважати інвестиційною порадою. Інвестування є спекулятивним. Під час інвестування ваш капітал піддається ризику.Source link

Поділіться своєю любов'ю