Цей тиждень у монетах: біткойн та Ethereum спостерігають продовження зростання на тлі злиття

Цей тиждень у монетах. Ілюстрація Мітчелла Префера для Decrypt

Минулого тижня на всьому ринку позитивна цінова дія цього тижня зберігався, оскільки провідні криптовалюти продовжували значно зростати.

Bitcoinна момент написання цієї статті додав 8,5% до своєї ринкової вартості та продав його за 24 214 доларів США, а Ethereum вболівальники насолоджувалися ще більшим зростанням, коли їхня улюблена монета зросла на 12,5% до 1714 доларів.

Велика частина шуму навколо Ethereum зводиться до того факту, що мережа є закладання основи на капітальний ремонт –також злиття— коли Ethereum скоротить споживання енергії на 99,95%, переходячи від блокчейну з підтвердженням роботи до моделі з підтвердженням частки. Очікується, що відбудеться остаточне розгортання тестової мережі під назвою Goerli на початку серпня до того, як мережа буде готова до повного переходу.

Поки Ethereum готується до великих змін, Ethereum Classic також вибухає. ETC базується на оригінальній бухгалтерській книзі Ethereum, яка включає сумнозвісну Злом DAO на 55 мільйонів доларів який було видалено з Ethereum шляхом голосування. Цього тижня монета зросла на 52% до 40 доларів.

Ралі Ethereum Classic відбулося після того, як пул майнінгу криптовалют Antpool оголосив 10 мільйонів доларів інвестицій для підтримки проектів, побудованих на Ethereum Classic, який після злиття залишиться блокчейном із підтвердженням роботи.

Інші помітні показники цього тижня серед 20 найкращих криптовалют за ринковою капіталізацією включають Cardano (зростання на 11% до 0,53 дол. США), Polkadot (зростання на 20% до 8,64 дол. США), Polygon (зростання на 14% до 0,94 дол. США) і Uniswap (зростання на 30 дол. США). % до $8,73).

У новинах

У понеділок виробник електромобілів Tesla повідомив про холдинг 222 мільйони доларів цифрових активів наприкінці червня в документації компанії за другий квартал до Комісії з цінних паперів і бірж США. Ще в лютому 2021 року компанія інвестував 1,5 мільярда доларів у біткойн. Минулого тижня з’явилася новина про те, що компанія продав 75% своїх BTC, вартістю приблизно 936 мільйонів доларів. Генеральний директор Ілон Маск сказав, що продаж був викликаний невизначеністю щодо того, коли Китай зніме обмеження, пов’язані з COVID. Зараз Tesla має один завод у Шанхаї.

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США є посилення технологічної команди готуючись до потенційної ролі провідного наглядача за криптовалютою. Ніщо не встановлено в камені, крім двопартійного законопроекту Палати представників Закон про відповідальні фінансові інноваціїспільно спонсорованим сенатором Кірстен Гіллібранд (D-NY) і сенатором Синтією Ламміс (R-WY), у разі ухвалення дасть CFTC контроль над «взаємозамінними цифровими активами, які не є цінними паперами».

У вівторок двопартійний законопроект, представлений сенаторами Патріком Тумі (R-PA) і Кірстен Сінема (D-AZ), під назвою Закон про справедливість податку на криптовалютузвільнить від податкової звітності крипто-транзакції на суму менше 50 доларів США або операції, в яких особа заробляє менше 50 доларів США.

Голова Європейського банківського управління Хосе Мануель Кампа заявив у середу в Європі в інтерв’ю виданню Financial Times що це буде принаймні до 2025 року, коли регулятор точно знатиме, які криптовалюти йому буде доручено нагляд.

За словами Кампа, однією з головних труднощів, з якими стикається EBA, є брак експертів з криптографії через «високий попит у суспільстві.” Він виключив можливість цькування їх високими зарплатами, сказавши, що це «не входить у діапазон можливих дискусій» між ЄБА та Європейською Комісією.

Того ж дня про це повідомила Федеральна резервна система США чергове підвищення процентної ставки 75 базисних пунктів, спрямованих на припинення шалена інфляція.

Минулого місяця у відповідь на травневі показники інфляції Федеральна резервна система підвищила процентні ставки на 0,75%, що стало найрізкішим підвищенням з 1994 року. Ціни на криптовалюту того тижня сильно збився оскільки інвестори відмовлялися від більш ризикованих активів, хоча це нове підвищення, здається, мало негативний вплив на біткойн: через годину після оголошення біткойн виріс на 3%, а Ethereum впав на 5%.

Нарешті, схоже, що індустрія все ще не повністю позбулася криптовалютної зими. У середу сінгапурська біржа Zipmex подав заяву про банкрутство проти позову кредиторів. Ця новина надійшла лише через тиждень після того, як біржа оголосила про це призупинення зняття коштів.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю знахідкою