Цей тиждень у монетах: біткойн зростає, але доджкойн та інші меми переймаються

Ілюстрація Мітчелла Префера для Decrypt.

Bitcoin до місяця? Це, звичайно, схоже на це. Найбільша та найстаріша криптовалюта наближається до свого історичного максимуму, the ціна Bitcoin у вівторок досяг $64 000. На момент написання це $62 101—торгівля вихідного дня як правило, пригнічений — більш ніж поважний семиденний стрибок понад 21%.

Продовження Дія ETF допоміг підняти найбільшу віртуальну монету; аналітики розказав Розшифрувати що бульвар може тільки розпочинатися.

The щойно затверджений Торгівля біткойнами на Уолл-стріт надзвичайно популярна.особливо BlackRock—і переживають рекордні надходження та торгові дні.

У результаті біткойн зараз недалеко від того, щоб досягти свого історичного максимуму в листопаді 2021 року в 69 044 долари за монету. Воно прийшло в межах 11% від цього віха, насправді.

Ethereum також заревів. Друга за величиною цифрова монета зараз коштує 3440 доларів. Він зріс на 18% за сім днів як його мережа підходи його довгоочікуваний Денкун оновлення.

І Солана (SOL), п’ята за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, також перебуває в нестачі. Конкурент Ethereum стрибнув до 22-місячного максимуму в четвер, але зараз трохи нижче цього рівня, торгуючи за $129,08, що є семиденним зростанням на 30%.

Найбільші цифрові монети та токени, Доджкойн (DOGE) виграв завдяки успіхам за тиждень: особистим фаворитом Ілона Маска був найефективніший топова криптовалюта.

У п’ятницю він все ще значно зріс, і сьогодні його ціна становить 0,1427 долара, підскочивши на 50% за сім днів. Але, на відміну від біткойна, DOGE ще має пройти довгий шлях, перш ніж він досягне історичного максимуму в травні 2021 року в 0,73 долара.

І Шиба-іну19-й за величиною цифровий актив, зріс майже на 50%.

Менші меми вкрали шоу, правда, с Пепе зокрема досягши астрономічних здобутків — монета на основі Ethereum зросла на 200% за сім днів і лише на 14% нижче свого історичного максимуму.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю знахідкою