Майкл Сейлор може тепер коштувати понад 1 мільярд доларів

Майкл Сейлор – це a Bitcoin мільярдер—якщо він справді діамантова рука, якою себе видає.

Повернувшись у 2020 рік, біткойн-бик стверджував до особисто володіти 17 732 BTC. Про це написав у Twitter голова правління та співзасновник технічної компанії MicroStrategy сказав що він розкупив величезну кількість цифрових монет на 175,2 мільйона доларів.

Сьогодні ця сама інвестиція коштувала б понад 1,1 мільярда доларів.

Цілком можливо, що технічний підприємець продав частину свого приватного запасу. Але більш імовірно, що він куплений більше—що закріпило б його статус величезного кит.

Мікростратегія поставити BTC на свій баланс у серпні 2020 року, щоб отримати кращі прибутки для акціонерів компанії та боротися з інфляцією. Відколи його компанія прийняла стратегію інвестування в біткойни, Сейлор подорожував світом, проповідуючи «цифрове золото» як найкращу інвестицію.

«Я вже давно сказав, що буду купувати топ назавжди», — сказав Сейлор сказав лише минулого місяця. MicroStrategy, яка продає програмне забезпечення для аналізу даних, потім тижнем пізніше витрачено 155,4 мільйона доларів на інших монетах.

З тих пір компанія продовжувала купувати актив і тепер володіє 193 000 BTC — або понад 12 мільярдів доларів — у віртуальних монетах.

Поки все добре: акції MicroStrategy (MSTR на Nasdaq), відомі як один із найбільших інституційних власників біткойнів, зросли на 600% з моменту першої покупки. Сейлор стверджував, що інвестори можуть купувати акції MSTR як безпечний спосіб отримати доступ до біткойнів.

Він також неодноразово заявляв, що особисте володіння біткойнами є найкращим способом захистити своє багатство.

«Можливість переміщувати гроші з міста в інше місто, із штату в штат, з країни в країну та від контрагента до іншого контрагента — усе це є надзвичайно цінним, безумовно, життя і смерть і у багатьох випадках — і це те, що біткойн дає вам, чого ви не отримуєте ні з чим іншим», — він сказав на Patrick Bet-David Podcast минулого року.

Наскільки біткойн-китом він є сьогодні? Це поки незрозуміло. Останнім часом він не ділився інформацією про свій особистий запас BTC Прес-служба MicroStrategy та Сейлор не відповіли одразу Розшифруватизапит на коментар.

Під редакцією Райана Озави.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю знахідкою