Чат-бот на основі штучного інтелекту може пояснювати криптовалюту, повідомляти користувачам про спотові біткойн-ETF і свопи

Стартап із розробки продукту Web3 Pontem запускає чат-бота на основі штучного інтелекту, який допоможе людям краще зрозуміти світ криптовалюти, включаючи спотові біткойн-ETF.

Базова модель ChatGPT не знає, що сталося в крипто після вересня 2021 року, тому будь-який криптопроект AI вимагає багато додаткового навчання», — сказав співзасновник Pontem Алехо Пінто.

Новий чат-бот, який, за словами компанії, буде сумісний з MetaMask, X, Facebook, Gmail і основними гаманцями Aptos, має на меті надати людям ефективну та актуальну інформацію щодо кількох криптоцентричних тем, як-от «як обмінюватися, робити ставки». , bridge, купуйте NFT, використовуйте yield farming», а також ознайомтеся з блокчейном Aptos і мовою програмування Move.

Стартап, який уже має довгий список інвесторів, орієнтованих на криптовалюту Faction, Lightspeed Venture Partners, Pantera Capital, Aptos Foundation, Wintermute, Altonomy, Shima Capital і Kraken Ventures — була спрямована на заохочення розробникам створювати програми, сумісні з віртуальною машиною Ethereum і Move.

Раніше цього місяця Pontem оголосив він залучив 6 мільйонів доларів, довівши загальне фінансування до 10,5 мільйонів доларів.

Створено для допомоги в торгівлі

З новим чат-ботом Pontem намагається позиціонувати себе як надійний ресурс як для тих, хто нещодавно зацікавився криптовалютою, так і для трейдерів, які прагнуть стежити за поворотами інколи нестабільного ринку.

Ми використовуємо поєднання підібраних даних, що включає власний контент Pontem, дані в ланцюжку, контент Aptos Foundation і найкращі блокчейн-проекти, які охоплюють Move, Ethereum DeFi тощо», — сказав Пінто.

«Ми вважаємо, що завдяки безперервному тестуванню моделі шляхом подачі в неї нових циклів даних ми створили цінний сучасний ресурс для галузі», — також сказав він.

Незважаючи на те, що Pontem визнає, що існують інші доступні варіанти для чат-ботів, команда компанії вважає, що її продукт пропонує ширший спектр можливостей, ніж її конкуренти, водночас надаючи дані, яких зазвичай хочуть крипто-трейдери, як-от швидке оновлення останніх новин, зміни цін і метрики в мережі. .

Відмова від відповідальності: Євген Гаєвий, засновник і генеральний директор Wintermute, раніше входив до ради директорів The Block з квітня 2023 року до початку листопада 2023 року і залишається міноритарним акціонером.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю