Чому Bitcoin, Ethereum і Dogecoin сьогодні втрачають позиції

Сьогоднішня цінова динаміка у світі криптовалют була нестабільною, і багато найкращих токенів, за якими уважно стежать інвестори, спостерігали значне падіння за останній день. Станом на 15:30 за східним часом у вівторок Bitcoin (BTC -0,77%), Ethereum (ETH -1,06%) і Dogecoin (ДОЖ -2,54%) за останні 24 години знизився на 3,9%, 4,9% і 5,3% відповідно.

Схоже, що ці кроки є результатом зміни наративу в криптосвіті. Оскільки зараз більше інвесторів зосереджено на потоках коштів у цей клас активів, більше уваги приділяється пропозиції та попиту на потоки капіталу в цей сектор.

Відповідно, капітал надходить у спотові біткойн ETF, такі як Bitcoin ETF Grayscale (GBTC -3,64%)стали набагато більш доречним центром біткойна та всього сектора загалом.

Сьогоднішні звіти про те, що цей конкретний спотовий біткойн-ETF (та інші) спостерігали великі відтоки капіталу, здається, спричинили більшу частину руху цих трьох найкращих криптовалют. ETF Grayscale лідирує нижче, опублікувавши відтік 643 мільйонів доларів у понеділок, і очікується, що сьогодні буде повідомлено більше.

Давайте зануримося в цей конкретний каталізатор, а також у деякі інші занепокоєння, які інвестори зараз оцінюють у Ethereum і Dogecoin.

Чому змінилися настрої?

Потоки капіталу в спотові ETF – це не єдина історія, але зараз вона є основною в криптопросторі. З огляду на те, що різні спотові біткойн-ETF, такі як Grayscale, спостерігають рекордні надходження за такий короткий проміжок часу, очікування навколо зміни попиту/пропозиції на ринку біткойнів змусили інший спекулятивний роздрібний капітал увійти в цей сектор. Для активів з вищим ризиком, таких як Dogecoin, це призвело до того, що можна описати лише як зростання, спричинене ажіотажем.

Були й нещодавні коментарі Ілона Маска про потенційну подальшу інтеграцію Dogecoin у Тесла екосистема покупки. Нам потрібно буде побачити, чи буде це грати чи ні, але очевидно, що основна мета Dogecoin — бути спекулятивним торговим засобом для тих, хто готовий йти на надзвичайно великі ризики. На цьому ринку це добре спрацювало для биків.

Що стосується Ethereum, рушійним фактором для цього токена залишається очікування, коли Комісія з цінних паперів і бірж має розглянути спотові заявки ETF від Grayscale та інших.

Тим не менш, якщо відтік капіталу зі спотових біткойн ETF продовжиться, цей каталізатор може бути спірним. Таким чином, інвестори, безсумнівно, збираються випередити каталізатор за рахунок очікувань ціноутворення, і ми, ймовірно, побачимо, що Ethereum торгуватиметься дещо відповідно до Bitcoin, доки не буде прийнято рішення.

Куди подітися звідси

Інвестори, які вирішили підхопити криптовалюту до того, як цей потік спекулятивного капіталу хлинув у сектор, безсумнівно, зробили добре для себе. І хоча ми спостерігали нещодавні відтоки капіталу від біткойн ETF Grayscale та інших, це також правда, що ці ETF мають під управлінням активи, які багато хто думав, що вони не будуть на цьому етапі циклу. Отже, зараз це справді питання сприйняття того, як ринок біткойнів знаходить свій баланс.

Щодо Ethereum і Dogecoin я очікую побачити подібну кореляцію з біткойнами протягом деякого часу, поки ми не побачимо вплив майбутнього халвінгу біткойна та потенційного затвердження спотових ETF Ethereum. А до того часу пристебніть ремені безпеки – ймовірно, поїздка буде захоплюючою.

Кріс Макдональд має позиції в Ethereum. The Motley Fool займає позиції та рекомендує Bitcoin, Ethereum і Tesla. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю