MicroStrategy падає на 18%

CostFoto | Nurphoto | Getty Images

Акції Мікростратегія впав у вівторок разом із ціною біткойноскільки компанія купила ще більше криптовалюти.

Останнім часом акції впали на 5,67%. Раніше він впав аж на 18%.

Цей крок стався після того, як MicroStrategy купила додаткові 9245 біткойнів приблизно на 623 мільйони доларів, згідно з подача з Комісією з цінних паперів і бірж США. Компанія використала 592,3 мільйона доларів чистих доходів від a нещодавня приватна пропозиція конвертованих старших банкнот і надлишок готівки для їх покупки.

Мікростратегія зробив аналогічний крок минулого тижня, придбавши 12 000 біткойнів майже на 822 мільйони доларів після продажу боргу, оскільки біткойн піднімався до історичних максимумів. Зараз компанія володіє 214 246 біткойнами оголосив вівторок.

Значок фондової діаграмиФондова діаграма значок

MicroStrategy падає на 18% у вівторок

Тим часом біткойн у вівторок подешевшав, впав нижче $63 000 в один момент, що приблизно на 10 000 доларів нижче рекордного рівня минулого тижня. MicroStrategy має тенденцію торгувати в тандемі з криптовалютою.

Ключові каталізатори, такі як спотові біржові фонди біткойнів і майбутня подія «хілвінгу» у квітні, яка скорочує винагороду за майнінг біткойнів вдвічі, щоб обмежити пропозицію, допомогли підтримати флагманську криптовалюту та акції, пов’язані з її ефективністю.

MicroStrategy розпочала роботу як постачальник корпоративного програмного забезпечення, але почала використовувати агресивну стратегію купівлі біткойнів у 2020 році і з того часу в основному торгувала як проксі-сервер ціни криптовалюти. У лютому цього року компанія заявила, що зосередиться на розробці біткойнів.

Цього року акції MicroStrategy зросли на 124% порівняно з 50% біткойна. Обидва почали знижуватися минулого тижня, коли інвестори фіксували прибутки.

Не пропустіть ці історії від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю любов'ю