Чому ціна біткойна може досягти дна

  • Ціна біткойна наразі підтримується віковими діапазонами UTXO від 1 дня до 1 тижня.
  • Дані в мережі свідчать про те, що натовп FOMO заспокоюється, сигналізуючи про потенційне дно ціни BTC.
  • За останні 24 години було ліквідовано BTC на суму 72,60 мільйона доларів, причому 49,62 мільйона доларів надійшли з довгих позицій.

У вівторок ціна біткойна (BTC) бореться навколо рівня 65 000 доларів. Однак BTC, схоже, підтримується віковими діапазонами UTXO від 1 дня до 1 тижня, а інші дані в ланцюжку вказують на значне пом’якшення Fear Of Missing Out (FOMO) і недавній розмах ліквідності на стороні продажу, що вказує на можливе досягнення дна. від ціни BTC.

Дані в ланцюжку сприяють бікам біткойнів

Дані метрики розподілу реалізованої ціни за віком CryptoQuant UTXO включають набір реалізованих цін разом із віковими діапазонами. Накладання набору різних реалізованих цін допомагає нам оглянути поведінку утримування кожної когорти та може діяти як індикатор рівня підтримки та опору.

В даний час Ціна біткойна підтримується лінією від 1 до 3 місяців, як показано на графіку нижче. Ця зона неодноразово виконувала функцію підтримки та вважається місцем, де здійснюються нові покупки.

З іншого боку, лінія від 1 дня до 1 тижня є точкою беззбитковості для високих цін і діє як негайний опір близько 67 000 доларів.

BTC UTXO Графік розподілу реалізованої ціни за віком

Дані Santiment Social Volume для соціального контенту «altseason» показують кількість згадок про altseason у криптовалютних соціальних мережах. Стрибки цього показника під час ралі часто сигналізують про місцеві вершини, оскільки трейдери стають жадібними, а їхній інтерес до альткойнів зростає.

Як і у випадку з BTC, метрика Social Volume зменшується після останнього піку в березні. Це зниження вказує на те, що страх втратити (FOMO) значно заспокоївся, а страх натовпу привів ціну BTC до місцевого дна.

BTC Social Volume діаграма

BTC Social Volume діаграма

Дані про ліквідацію в Coinglass вказують на інформацію про ліквідовані довгі або короткі позиції трейдерів. Ці позиції змушені закриватися, оскільки ціна активу рухається проти них.

За останні 24 години було ліквідовано BTC на суму 72,60 мільйона доларів, причому 49,62 мільйона доларів надійшли з довгих позицій. Це вказує на те, що відбулося різке збільшення ліквідності на стороні продажу, усунувши більшість довгих позицій із надмірним кредитним плечем і активувавши кластер відкладених ордерів на покупку, що дозволило їм відкрити величезну позицію з мінімальним прослизанням. Ця подія може допомогти BTC сформувати місцеве дно ціни.

Графік ліквідації BTC

Графік ліквідації BTC

Як зазначалося раніше, дані розподілу реалізованої ціни BTC UTXO за віком, соціального обсягу та ліквідації вказують на те, що біткойн може знайти місцеве дно ціни. Однак якщо в цілому глобально ринкові настрої стає негативним, і спотові ETF для біткойнів демонструють слабкість минулого тижнябичача теза буде недійсною, що призведе до ціни занепад в BTC.


Source link

Поділіться своєю любов'ю