Альткоїни кидають виклик тенденціям, оскільки біткойн стикається з відтоком 600 мільйонів доларів США – що далі? — Новини TradingView

Останнім часом на ринку біткойнів відбулися значні зміни під впливом макроекономічних факторів і зміни настроїв інвесторів. Минулого тижня в інвестиційних продуктах цифрових активів спостерігався значний відтік, який CoinShares пояснює кількома ключовими економічними оновленнями.

Вони включали публікацію даних ІСЦ США, засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC) і показники індексу цін виробників (PPI). Здавалося, що ці події спровокували стрімке зростання ціни біткойна, ненадовго підштовхнувши її до позначки в 70 000 доларів, перш ніж швидкий спад повернув оцінку приблизно до 65 000 доларів.

Ринкові зрушення: BTC стикається зі значними відтоками, тоді як деякі альткойни залучають інвестиції

Поки що це коливання ціни біткойна є частиною ширшої моделі волатильності, яка характеризує ринок цифрових валют. Лише минулого тижня інституційні та роздрібні інвестори повернули приблизно 600 мільйонів доларів із криптофондів, ознаменувавши значний відступ.

CoinShares припускає, що це може свідчити про зростаючу тенденцію обережності, посилену «яструбиною позицією» на нещодавньому засіданні FOMC, яка, можливо, спонукала інвесторів зменшити свій вплив на такі нестабільні активи, як криптовалюти.

Біткойн, який найбільше постраждав, зіткнувся з відтоком на загальну суму 621 мільйон доларів. Незважаючи на це, була срібна підкладка, оскільки альткоїни, такі як Ethereum, Litecoin та інші, мали незначний приплив. Ethereum лідирував із збільшенням на 13 мільйонів доларів, що свідчить про різну довіру інвесторів до альткойнів порівняно з біткойнами.

NewsBTC

Цей сценарій представляє неоднозначну точку зору, коли біткойн бореться під тиском продажів, тоді як вибрані альткоїни набувають незначної тяги. Тим часом загальний вплив на ринок був відчутним: загальні активи в управлінні впали з понад 100 мільярдів доларів до 94 мільярдів доларів протягом тижня.

Обсяги торгів також суттєво впали від середньорічного рівня, що вказує на обережний підхід трейдерів у всіх сферах. На регіональному рівні, у той час як США зазнали найбільшого відтоку, такі країни, як Німеччина, спостерігали приплив, що свідчить про різноманітну глобальну реакцію на поточний економічний клімат.

Потоки криптоактивів за країнами.
NewsBTC

Біткойн ETF Дивіться змішані статки

Незважаючи на постійне зростання загального чистого надходження в біржові фондові біржі (ETF) спотових біткойнів США, яке досягло 15,11 мільярда доларів США за останні тижні, минулого тижня в цьому секторі спостерігався спад із чистим відтоком 190 мільйонів доларів США на день, згідно з даними з SoSoValue.

Загальний приплив біткойн спот ETF
NewsBTC

З точки зору показників ринку, вартість біткойна різко впала, досягнувши мінімуму в 65 398 доларів минулої п’ятниці. Проте станом на сьогодні ціна біткойна трохи відновилася до 65 552 доларів, хоча вона все ще демонструє зниження на 1,1% за минулий день і 5,5% за тиждень.

Розповідаючи про біткойн-спотові ETF, головний інвестиційний директор BlackRock, Самара Коен, помітила поступовий, але стійкий інтерес до них, незважаючи на те, що вони поширюються повільніше, ніж очікувалося.

За словами Коена, на даний момент більшість транзакцій Bitcoin ETF, приблизно 80%, проводяться «самокерованими інвесторами» за допомогою онлайн-брокерських платформ.

Коен додав, що iShares Bitcoin Trust (IBIT) є одним із ETF, запущених цього року, що привертає увагу окремих інвесторів, хедж-фондів і брокерських компаній, як зазначено в останніх заявках 13-F.

Однак участь зареєстрованих інвестиційних консультантів залишається відносно низькою, зазначив Коен під час останнього Crypto Summit.

Рекомендоване зображення, створене за допомогою DALL-E, діаграма з TradingView

Source link

Поділіться своєю любов'ю