Чому один експерт вважає біткойн найкращою технологією заощаджень

Bitcoin (BTC-USD) став переломним у 2024 році, після тривалого спаду після схвалення Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) спотових біткойн-ETF-продуктів. Зараз криптоспільнота уважно стежить за наступним незавершеним рішенням SEC: схвалення спотового ефірного ETF, прив’язаного до ф’ючерсів на ефір (ETH-USD).

Головний інвестиційний директор Swan Bitcoin Рафаель Загурі виступає на Market Domination Overtime, щоб обговорити перспективи цих відомих криптовалют, а також коментувати, що може означати президентська гонка в США у 2024 році для криптовалютного простору та ймовірність створення ефірного ETF.

«Якщо ви подивитеся, де ми зараз знаходимося з точки зору волатильності, то волатильність досить низька. Ми знаходимося в 5%, я б сказав, нижній дециль у часі волатильності», — говорить Загурі. «Я вважаю, що хороша новина, якщо минуле є якимось орієнтиром щодо того, що може статися в майбутньому, полягає в тому, що періоди дуже низької волатильності біткойна, як правило, мають періоди офсайду повернення, якщо дивитися на 60, 90 днів уперед. Але коротко термін, багато чого може статися в короткостроковій перспективі, трейдери контролюють ціну…”

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цей повний епізод домінування на ринку понаднормової роботи.

Автор цього допису Люк Карберрі Моган.

Стенограма відео

Мікростратегія продовжує розвиватися з біткойнами з планами придбати ще 786 мільйонів доларів у криптовалюті.

І хоча біткойн отримав переваги від запуску цього року спотового ETF Bitcoin S, криптоінвестори вже придивляються до наступної віхи на ринку з спотовим ETF Ethereum.

Очікується, що вони, можливо, будуть затверджені цього літа тут, щоб обговорити це детальніше.

Свон Біткойн, головний інвестиційний директор Рафаель Загурі, окрім усього цього, ми просто говорили про політику.

Коли мова йде про криптоіндустрію, у Вашингтоні спостерігається бурхлива лобістська діяльність.

Усе це сказано, що останнім часом ми не бачили особливого феєрверку на фронті цінових дій.

Рафаель.

Тож що там шукати інвесторам?

Так, дякую, що прийняла мене, Джулі.

Чудово бути тут.

Я думаю, що, перш за все, знаєте, коли ми говоримо про подвійних ненависників, оскільки я просто слухав цю тему, я думаю, що криптовалюта стає однією з тем, яка може вплинути.

Багато подвійних ненависників.

Я думаю, що багато людей, на жаль, дуже, знаєте, втратили довіру до системи за останні кілька десятиліть.

І коли у вас є така команда, і у нас є політики, які стрибають на одну сторону, можливо, вони, вони пересунуть деяких подвійних ненависників, але повертаючись до ціни, про яку ви згадали, ціна біткойна була дуже стабільною, я думаю, у , ви знаєте, якщо ви подивитесь на останній місяць чи близько того, це нічого нового.

Це траплялося в минулому.

Якщо ви дійсно подивіться на ціну біткойна, те, як вона рухається, у більшості випадків, ви знаєте, це бічне зниження.

І тоді більшість позитивних моментів фактично вловлюється за дуже короткий проміжок часу, чи не так?

І я завжди кажу, що саме тому це актив, який дуже важко утримувати в довгостроковій перспективі.

Тому що найчастіше їм доведеться терпіти біль, це тижні та місяці болю, знаєте, дні слави, це типова траєкторія біткоіна, що повертається лише до цифр.

Якщо ви подивіться, де ми зараз знаходимося, з точки зору волатильності, волатильність досить нижча, 5%, я б сказав, нижній дециль у часі волатильності.

І я думаю, що хороша новина, якщо минуле є якимось орієнтиром щодо того, що може статися в майбутньому, полягає в тому, що періоди дуже низької волатильності в біткойнах, як правило, мають періоди офсайду, якщо дивитися на 6090 днів уперед, чи не так?

Але в короткостроковій перспективі багато чого може статися в короткостроковій перспективі.

Трейдери контролюють ціну.

І я думаю, що для нас завжди важливіше зменшити масштаб.

Подивіться, поверніться до основ, а потім подумайте, де може бути біткойн.

Не, ви знаєте, через 90 днів, 60 днів, але ви знаєте, через 5, 10 років, тому що як актив, це те, про що ми повинні думати про біткойн, мені це цікаво, Рафаель також, коли ви розмовляєте з друзями та сім’я, і вони запитують вас, чому ви володієте криптовалютою тут?

Мені цікаво, знаєте, які причини ви їм розповідаєте?

Тому що я, я справді відчуваю, що, можливо, історія змінилася, знаєте, раніше це був, я так думаю, ідеалістичний Рафаель, знаєте, принаймні серед справжніх віруючих це справді сприймалося як зміна парадигми.

Гм, мені цікаво, чи ти думаєш, що це все ще так, чи ти скажеш їм?

Це запас вартості.

Це засіб обміну.

Які причини?

Так, Джош, ти знаєш, я походжу з традиційних фінансів.

Я працював у Golden, я працював у Merrow.

Я працював у Deutsche.

Я працював у всіх великих банках і багато років намагався розповідати людям про біткойни, але більшість із них просто ухилялася.

І я думаю, що багато в чому, тому що люди починають, як ви згадали, багато з них починають так само багато, багато обміну як їх перший, знаєте, вони намагаються поставити біткойн поруч із PayPal та іншими речами та іншими технологіями.

Але біткойн набагато більше, ніж це.

З моєї точки зору.

Я вважаю, що біткойн — це найкраща технологія заощаджень, яку ми коли-небудь бачили як економісти.

Коли я дивлюся на біткойн, і ви знаєте, монетарна політика, написана в коді, прозора, цілком передбачувана 15 років без жодних змін.

правильно.

У світі немає жодного центрального банку, монетарна політика якого була б близькою або подібною до тієї, яку ми бачили в біткойнах.

І врешті-решт, коли ми говоримо про інфляцію та передбачуваність, те, що насправді вбиває плани економічних суб’єктів, – це волатильність інфляції.

Якби у нас було 2%, що є цільовою інфляцією центральних банків, це вже за визначенням дуже погано.

Але припустімо, що вони змогли досягти 2% кожного місяця або кожного року без жодних змін, які вже були б поганими.

Але не так буває.

Деякі місяці спостерігається величезна волатильність, знаєте, інфляція для речей, які ви купуєте, може бути ближчою до 10%, інші місяці будуть негативними, і планування навколо цього негативно впливає на економіку та довгострокову перспективу.

Мало того, що продовжується друкування грошей, речі продовжують принижуватися.

І ви знаєте, якщо ви подивитеся на світ повної непередбачуваності, ось що ми маємо, і непередбачуваність збільшує біткойн.

Я думаю, що це маяк передбачуваності у світі, де ви не можете нічого передбачити.

Я не думаю, що якщо ви подивіться на ціновий графік біткойна, ви б сказали, що це маяк передбачуваності, а 2% інфляції означає зростання.

Отже, із зростанням приходить інфляція, зазвичай це те, як працює економіка.

Хоча так, у нас була дуже низька інфляція до нинішнього режиму.

Але залишивши це на хвилину в стороні, Рафаелю, я хочу повернутися до того, про що ви згадали на початку, коли ми говорили про політику та говорили про те, що криптоспільнота зосередила увагу на цих виборах.

Гм, що ви шукаєте з точки зору найбільшої зміни політики, за яку ви б виступали, яка б допомогла криптоіндустрії?

Так, я думаю, ми вже бачимо, якби я сказав, знаєте, у минулому, якби я сказав людям, що біткойн стане темою дискусій під час, знаєте, президентських дебатів, люди б сказали, що це божевілля, і вони зробили, щоб цього ніколи не сталося, ви знаєте, це те, що ніколи не могло статися, і це відбувається.

Це почалося, знаєте, з того, що сенатори почали говорити про біткойн, потім у нас було, ви знаєте, більше людей, які говорили про це, а тепер у нас з’явився Трамп, і це було несподіванкою для більшості людей, навіть, ви знаєте, для деяких, деяких з ми були в Bitcoin протягом тривалого часу.

Почути, як він говорить, знаєте, позитивні речі, які він зробив.

Гм, знаєте, і, як я вже сказав, на початку я думаю, що для людей, які дуже розчаровані багатьма речами, що відбуваються в політиці, це може бути, знаєте, дуже суттєвою зміною.

Ой, на додаток до всього цього, якщо ви просто подивіться, ви знаєте, як е-е, затвердження ETF S, я думаю, почалося з великої кількості е-е-е, багатьох цих речей, е-е, і всього процесу отримання, Bitcoin ETF схвалено, ви знаєте, це, це, це також, я думаю, що AF було важко пройти.

Але суть усього цього полягає в тому, що ми отримуємо багато речей, які, ви знаєте, ми шукали протягом тривалого часу, які отримують більше підтримки, більше ясності навколо, ви знаєте, те, як ви повинні тримати біткойн, як ви можете його загорнути.

І це все позитивно, я думаю, і я думаю, що врешті-решт, навіть коли ми говоримо про Ethereum ETF, я вважаю, що всі, всі ETF S вони повинні бути затверджені, що, що, SEC повинна більше зосереджуватись і Більше – це те, на чому він мав зосереджуватися, я думаю, з самого початку, який там, ви знаєте, що вони почали, коли ми мали Закон про цінні папери 3433 і 34.

Вся мета полягала в тому, щоб забезпечити кращу прозорість, краще розкриття інформації, ви знаєте, старателі, які дійсно висвітлювали ризики.

І я думаю, що тут є можливість для SEC повернутися до свого початкового мандату та допомогти в цьому.

Але в цілому це дуже добре і дуже позитивно бачити розвиток подій.

Я думаю, ви знаєте, безумовно рухаємось у правильному напрямку.

Рафаель.

Радий тебе бачити.

Дякуємо, що знайшли час для нас.

Цінуйте це.

Дякую тобі.

Source link

Поділіться своєю любов'ю