Чому запуск біткойн ETF не буде подією «купуй чутки, продавай новини».

Ласкаво просимо до Distributed Ledger. Це Френсіс Юе, репортер MarketWatch.

У криптопросторі було кілька випадків, коли використовувалася популярна стратегія «купуй чутки, продавай новини», тобто ціна цифрового активу зростала, коли трейдери купували його в очікуванні позитивних новин, але падала після фактичної події. буває, тому що багато покупців вже виснажили себе і стали натуральними продавцями.

Однак це не стосується потенційного запуску біткоіна
BTCUSD,
+0,52%

біржові фонди, за словами Дена Морхеда, засновника та керуючого партнера Pantera Capital, і Джеффа Льюїса, менеджера по продукту хедж-фондів у фірмі. За їхніми словами, якщо біткойн-ETF буде схвалено, це лише підвищить ціни на біткойни.

Згідно з даними CoinDesk, оптимізм щодо біткойн-ETF сприяв 30% приросту біткойнів за останні 30 днів.

Учасники ринку очікувати Комісія з цінних паперів і бірж має затвердити спотовий біткойн ETF до 10 січня наступного року. У минулому агентство неодноразово відхиляло такі заявки, посилаючись на їх вразливість до маніпулювання ринком.

Коротка примітка щодо програмування: наступного четверга, 23 листопада, через свято Дня подяки в США не буде Distributed Ledger. Потім цей інформаційний бюлетень буде виходити по середах, а наступне видання вийде 29 листопада.

Знайдіть мене в Twitter за адресою @FrancesYue_ щоб поділитися будь-якими думками щодо криптовалют або цього інформаційного бюлетеня.

Купити новини?

Біткойн підскочив більш ніж на 2000% за 12 місяців до того, як CME Group запустила ф’ючерси на біткойн у грудні 2017 року, але пізніше впав на 84% до мінімуму циклу. Крипто також зріс на 848% за рік до того, як криптовалютна біржа Coinbase вийшла на біржу в 2021 році, а потім спостерігав падіння на 54%.

Пантера Капітал

Однак не чекайте повторення, якщо спотовий біткойн ETF буде схвалено, Морхед і Льюїс сказали в четверговій записці.

Аналітики пишуть, що ні запуск ф’ючерсів на біткойни, ні публічний лістинг Coinbase не вплинули на «реальний доступ до біткойнів». Ф’ючерси на біткойни були цікаві лише для невеликої ніші інвесторів, переважно арбітражників, тоді як для Coinbase «зміна того, хто володів акціями, не сприяла розширенню доступу до біткойнів», відзначили аналітики.

Однак, як тільки спотовий біткойн ETF буде схвалений, це може «фундаментально змінити доступ до біткойна», відзначили аналітики.

«Існування ETF є дуже важливим кроком у становленні класу активів. Після того, як ETF існує, якщо ви не маєте впливу, ви фактично є короткими», – зазначили аналітики.

BlackRock подає заявку на Ether ETF

BlackRock має подав заяву з Комісією з цінних паперів і бірж США для її iShares Ethereum Trust, біржового фонду для прямих інвестицій в ефір
ETHUSD,
+0,17%
.

Це слідує заяві керуючого активами для спотовий біткойн ETF В червні.

Хто такі криптоінвестори?

А недавнє дослідження Національним бюро економічних досліджень показали, що «криптоінвестори не такі вже й схожі на інвесторів у акціонерний капітал, як дехто міг би подумати», — повідомив Марк Халберт з MarketWatch.

Дослідження під назвою «Хто інвестує в криптовалюту? Багатство, фінансові обмеження та ставлення до ризику» провели Даррен Айелло, Марк Джонсон і Джейсон Коттер з Університету Бригама Янга, Скотт Бейкер з Північно-Західного університету, Тетяна Балюк з Університету Еморі та Марко ДіМаджіо з Гарварду.

Дослідники розділили інвесторів залежно від того, інвестують вони в криптовалюту чи ні, і підрахували середню суму, яку люди з різними доходами інвестували в традиційні класи активів, такі як акції та облігації. Результати показали, що суми ледве розрізняються.

Детальніше тут.

Крипто за мить

Згідно з даними CoinDesk, біткойн зріс на 0,7% за останні сім днів і торгувався трохи нижче 35 800 доларів. Ефір зріс на 1,2% за той же період і склав близько 1950 доларів.

Необхідно прочитатиSource link

Поділіться своєю любов'ю