Немає цивільного захисту для криптовалюти в Китаї, 300 тис. доларів США для розміщення монет у Гонконгу? Asia Express – Журнал Cointelegraph

Наш щотижневий огляд новин зі Східної Азії містить найважливіші події галузі.

Гарячий тиждень для бірж Гонконгу

Hashkey Exchange — одна з перших регульованих криптобірж у Гонконзі — має оголосив страхове покриття активів клієнтів, які зберігаються в його гарячих і холодних гаманцях. облікові записи. Політика поширюватиметься на 50% цифрових активів Hashkey у холодних гаманцях і 100% цифрових активів у гарячих гаманцях, виплачуючи від 50 до 400 мільйонів доларів у разі претензії.

У рамках партнерства Hashkey з фінтех-компанією OneDegree пара також буде спільно розробляти нові рішення криптобезпеки для біржі, щоб керувати простоєм сервера, резервним копіюванням даних і контролювати навантаження. «Отримання страхового покриття від OneInfinity компанією OneDegree не тільки відповідає вимогам Комісії з цінних паперів і ф’ючерсів, ми віримо, що співпраця також може покращити нашу фінансову, технічну та сервісну інфраструктуру, щоб забезпечити нашим клієнтам повний захист», – сказав Лівіо Ван, операційний директор компанії Група Hashkey.

Читайте також


особливості

Як інвестори-активісти можуть змінити криптоландшафт


особливості

DeSci: Чи може криптовалюта покращити наукові дослідження?

Ван також повідомив, що біржа планує подати чотири основні альткоїни на затвердження Комісії з цінних паперів і ф’ючерсів Гонконгу. З моменту схвалення ліцензії в серпні Hashkey зросла до понад 120 000 клієнтів, а загальний обсяг торгів перевищив 10 мільярдів доларів.

Міський пейзаж Гонконгу (Pexels)

BC Technology Group, власник іншої ліцензованої біржі, OSL, оголосила про стратегічні інвестиції в розмірі 91 мільйона доларів від криптогрупи BGX. Генеральний директор BGX Патрік Пан назвав інвестицію «стратегічним кроком, який відображає нашу віру у величезний потенціал ринку цифрових активів». Минулого місяця Bloomberg повідомив, що BC Technology Group намагається виділити біржу OSL за 128 мільйонів доларів, що компанія тоді заперечувала.

У той час як криптобіржі Гонконгу набирають обертів, бар’єр для входу як для користувачів, так і для розробників токенів здається високим. В ан оголошення 15 листопада Hashkey заявив, що розробники токенів повинні сплатити безповоротну комісію в розмірі 10 000 доларів США за розміщення своїх монет або токенів на біржі.

Hashkey також попередив, що розробники повинні розраховувати на загальну вартість від 50 000 до 300 000 доларів США за процес лістингу, якщо його буде схвалено, на додаток до належної обачності або консультаційних зборів.

Партнерство Hashkey щодо криптострахування з OneDegree.  (хеш-ключ)
Партнерство Hashkey щодо криптострахування з OneDegree. (хеш-ключ)

Блок отримує новий початок

Видання Crypto Media The Block отримало інвестиції в розмірі 60 мільйонів доларів США за 80% свого капіталу від сінгапурської компанії венчурного капіталу Foresight Ventures, але все ще буде працювати як окрема компанія.

як розповів генеральний директор Ларрі Чермак 13 листопада, ця угода «дає The Block новий старт перед бичачим ринком і надає нам більше капіталу для створення нових захоплюючих продуктів і розширення нашого присутності в Азії та на Близькому Сході».

Форрест Бай, генеральний директор Foresight Ventures, сказав Cointelegraph, що «купівля The Block є важливою віхою, суттєво зміцнюючи позиції Foresight Ventures у секторі криптовалют».

Минулого року The Block був втягнутий у скандал із FTX, коли стало відомо, що колишній генеральний директор Майк Маккефрі взяв мільйони доларів у вигляді позик у засновника FTX і засудженого злочинця Сема Бенкмана-Фріда. Велика частина капіталу була використана для викупу його акцій. Повідомляється, що блок звільнив 33% свого персоналу через загальний спад ринку та наслідки інциденту.

Читайте також


особливості

Блокчейн-стартапи вважають, що правосуддя можна децентралізувати, але журі все ще не підтримано


Тиждень мистецтва

Боротьба зі старінням: як технологія блокчейну може змінити художнє вираження

У Китаї немає цивільного захисту криптовалют

Третій китайський суд визнав недійсним криптовалютний контракт на тій підставі, що криптовалюти суперечать духу його заборони на криптовалюту і, отже, не захищені законом, принаймні в цивільних спорах.

як розповідав Народним судом Ляоніна Чжуаньхе 14 листопада позивач Ван Пін позичив еквівалент $552 300 Tether (USDT) своєму другові Чжао Біню для інвестування в альткойни у ​​2022 році. Трансакція призвела до великих збитків для Ван, що змусило їх згодом подати до суду з вимогою повернути довірену суму. Відповідач Чжао відмовився.

Під час судового розгляду головуючий суддя постановив, що позивач не мав права на судовий захист, оскільки транзакції між криптовалютами класифікуються як «незаконна діяльність». Таким чином, усі «віртуальні валюти та пов’язані з ними похідні інструменти порушують громадський порядок і добрі звичаї, а відповідні цивільно-правові дії є недійсними, і завдані збитки покриваються ними».

«Віртуальна валюта не має такого ж правового статусу, як легальна валюта. Діяльність, пов’язана з віртуальною валютою, є незаконною фінансовою діяльністю. Також є незаконною фінансовою діяльністю іноземні біржі віртуальних валют, які надають послуги жителям моєї країни через Інтернет».

Далі виноситься постанова інші прецеденти встановлені китайськими цивільними судами на початку цього року. Однак нещодавно уряд Китаю пояснив, що певні кримінальні дії, пов’язані з цифровими валютами, такі як крадіжка незамінних токенів, є притягується до відповідальності за кримінальним кодексом. Китайці ввели заборону на криптовалюту з 2021 року.

Філіппіни випустять токенізовані облігації

Бюро фінансів Філіппін (BTr) прагне залучити еквівалент 180 мільйонів доларів США на внутрішньому ринку капіталу шляхом випуску токенізованих облігацій.

як оголосив 16 листопада токенізовані облігації є однорічними державними цінними паперами з фіксованою ставкою, які виплачують піврічні купони, які пропонуються інституційним інвесторам, починаючи з наступного тижня. Облігації будуть випущені у формі цифрових токенів і зберігатимуться в реєстрі технології розподіленої книги (DLT) BTr. «У рамках Дорожньої карти національного уряду щодо оцифрування державних цінних паперів, перший випуск TTB має на меті забезпечити підтвердження концепції для більш широкого використання DLT на ринку державних облігацій», — заявили в установі.

У липні Cointelegraph повідомили ця некомерційна організація The Blockchain Council of the Philippins співпрацює з Департаментом інформаційних і комунікаційних технологій (DICT), щоб сприяти прийняттю Web3 у цій країні Південно-Східної Азії. Організації працюватимуть над навчанням і співпрацею з місцевими зацікавленими сторонами в екосистемі блокчейну Філіппін, включаючи державні органи, розробників Web3 і громадянське суспільство.

Крипто на Філіппінах
Схоже, що Філіппіни переходять від готівки до цифрової валюти.

Чжиюань Сун

Чжіюань Сун — журналіст Cointelegraph, який зосереджується на новинах, пов’язаних з технологіями. Він має багаторічний досвід написання для великих фінансових ЗМІ, таких як The Motley Fool, Nasdaq.com і Seeking Alpha.Source link

Поділіться своєю любов'ю