Чому запуск біткойн ETF у Гонконзі «було б дуже важливою справою», оскільки Китай забороняє криптовалюту – DL News

  • Гонконг приймає спотові заявки на Bitcoin ETF.
  • Криптоспостерігачі очікують, що нові кошти можуть бути затверджені до кінця червня, незважаючи на заборону криптовалют у материковому Китаї.

Біржові фонди Spot Bitcoin у США допомогли підняти біткойн у 2024 році — і Гонконг може стати наступним у черзі для партії ETF.

«Рік крипто ETF»

Згідно з даними, Гонконг може розмістити спотові біткойн-ETF вже в цьому кварталі Розвідка Bloomberg аналітики.

«Це було б дуже важливою справою», — написала Ноель Ачесон, колишній керівник дослідницького відділу Genesis, у своїй статті «Крипто зараз макро». інформаційний бюлетень в суботу.

Тоді як материковий Китай продовжує попередити проти спекуляцій з криптовалютою, Гонконг став налаштований до продуктів віртуальних активів.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

У грудні Валютне управління Гонконгу та Комісія з цінних паперів і ф'ючерсів сказав вони розглянуть заявки на спотові крипто ETF.

У разі схвалення нові ETF нададуть роздрібним інвесторам Гонконгу доступ до криптовалюти.

Схвалення до кінця червня «збігатиметься із запуском криптоспотових ETN на Лондонській фондовій біржі, хоча вони будуть пропонуватися лише інституційні інвесторищо обмежує ймовірний вплив», – сказав Ачесон.

«Ми, ймовірно, поглянемо на 2024 рік як на рік крипто ETF», — написав Ачесон.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Ачесон наголосив на зростаючому інтересі азіатського ринку до біткойна на тлі цьогорічного ралі, в результаті якого біткойн перевищив історичні максимуми до 73 000 доларів.

За словами Ачесона, місячний обсяг азіатських спотових криптовалютних бірж становить приблизно 1,5 трильйона доларів, що у вісім разів перевищує 188 мільярдів доларів США.

Незважаючи на це, вона зазначила, що «обсяги не обов’язково перетворюються на надходження коштів» і що репутація регіону як центру так званої відмивної торгівлі повинна викликати занепокоєння щодо легітимності багатьох таких торгів.

«Але відносна вага свідчить про більшу обізнаність і інтерес до криптоактивів, навіть якщо це лише засіб для спекуляцій», — додав Ачесон.

Тим не менш, гонконгські спотові біткойн ETF стикаються з кількома унікальними проблемами.

ETF є відносно новим ринком в Азії, де середньодобовий обсяг торгів у цьому регіоні становить лише 20 мільярдів доларів США порівняно з 166 мільярдами доларів США, який спостерігається в США, сказав Ачесон, цитування дані за останній квартал 2023 року.

Спотові біткойн-ETF у США спостерігали, як щоденні обсяги торгів перевищили 3 мільярди доларів з моменту запуску в січні.

За словами Ачесона, триваюча опозиція китайського уряду щодо криптовалюти в цілому є ще одним можливим перешкодою для схвалення ETF.

Незважаючи на зустрічні вітри, Ачесон бачить позитивні глобальні перспективи для біткойн-ETF, «у той час, коли доцільність довгострокових позицій як захисту від падіння валюти стає ще більш зрозумілою».

Руші крипторинку

  • Біткойн впав приблизно на 6% до 65 366 доларів у понеділок.
  • Ethereum впав приблизно на 5,7%, торгуючись на рівні близько 3307 доларів.

Те, що ми читаємо

Тайлер Пірсон — молодший ринковий кореспондент DL News. Є підказка? Надішліть йому електронний лист на адресу ty@dlnews.com.Source link

Поділіться своєю любов'ю