Чи є Grayscale Bitcoin Trust ETF мільйонером?

Виявляється, зручність може бути дорогою.

Біржові фонди (ETF) або групи окремих акцій, що торгуються під єдиним тикером, призначені для спрощення інвестування. Кілька ETF можуть диверсифікувати ваші інвестиції за лічені хвилини, не витрачаючи багато часу на перевірку та вибір десятків окремих компаній, яким можна довірити свої гроші.

У криптовалюті, Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC 0,57%) може зняти велику частину роботи з володіння Bitcoin (BTC 0,18%).

Але який сенс володіти Bitcoin ETF замість просто Bitcoin? Криптовалюта довела, що може зробити інвесторів мільйонерами. Чи може цей ETF зробити те саме?

Ось що вам потрібно знати.

Що таке Grayscale Bitcoin Trust ETF?

На перший погляд, це проста інвестиція. Grayscale Bitcoin Trust є ETF що зберігає Bitcoin. Купівля акцій дає інвесторам непрямий вплив на рух цін на криптовалюту.

Чому б комусь замість цього безпосередньо не тримати біткойн? Що ж, зробити це може бути складніше. Наприклад, відповідальність за безпеку покладається на власника. Ви можете зберігати криптовалюту на біржах або у фізичному (холодному) сховищі, але у кожного є плюси та мінуси.

Припустімо, ви втратили доступ до свого гаманця або біржа, якою ви користуєтеся, стикається з проблемами, наприклад FTX, опальна біржа криптовалют. ETF Grayscale використовує холодне сховище (воно зберігається на серверах в автономному режимі через компанію під назвою Coinbase Custody Trust), щоб захистити біткойни, представлені його акціями. Таким чином, це безпечний і зручний спосіб отримати вигоду від інвестування в криптовалюту без обов’язку самостійно володіти нею та керувати нею.

Кілька факторів впливають на вартість Grayscale Bitcoin Trust. Фонд стягує 1,5% річної комісії за управління криптовалютою, яку вам не потрібно було б платити, якби ви натомість керували своєю власною. ETF також може торгувати з премією або дисконтом до базової вартості свого біткойна в будь-який момент часу.

Щоб вирішити, чи хочуть вони купувати акції, інвесторам слід розглянути, як ETF торгується відносно ціни біткойна. Ви можете зробити це, порівнявши ціну акцій ETF із вартістю чистих активів на акцію.

Приголомшливі прибутки від інвестицій у біткойн

Короткий огляд успіху біткойна протягом багатьох років робить очевидним, чому інвестори розглядають можливість додавання Grayscale ETF до своїх портфелів. За останнє десятиліття цифрова монета значно перевершила фондовий ринок у цілому:

Ціна біткойна дані по YCharts.

The інвестиційна теза у біткойнах є простим: пропозиція фіатної валюти постійно збільшується, набагато швидше, ніж біткойни. Оскільки долар США втрачає вартість (через інфляцію), ціна криптовалюти з часом зростає. Пропозиція з часом зростає повільніше, оскільки відбуваються половини кожні чотири роки або близько того, що ще більше обмежує пропозицію в умовах збільшення попиту з боку людей, які хочуть інвестувати в біткойн і використовувати його.

Таким чином, ціна токена зводиться до співвідношення пропозиції та попиту. Інвестори сподіваються, що попит буде нескінченно зростати, оскільки пропозиція зростатиме дедалі меншими темпами.

Чи може ETF зробити вас мільйонером?

Питання на мільйон доларів полягає в тому, чи заплатять інвестори за зручність, яку пропонує цей ETF. яка вартість Насправді зовсім небагато.

Нижче ви можете побачити, що ETF згодом став менш ефективним щодо самого біткойна. У довгостроковій перспективі ці збори за управління виявляються досить дорогими.

Графік GBTC

GBTC дані по YCharts.

Але, незважаючи на це, фонд все ще значно перевершив ширший фондовий ринок, що робить ETF Grayscale Bitcoin Trust очевидною довгостроковою інвестицією з високим потенціалом, яка все ще може виводити мільйонерів, якщо інвестиційна теза про криптовалюту продовжуватиме відображатися в майбутньому. років.

Джастин Поуп не має жодної позиції в жодній із згаданих акцій. Motley Fool має позиції в біткойнах і рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю