Ціна біткойна (BTC) може досягти 95 000 доларів у червні. Аналітик каже: але як?

Різні ринкові тенденції відрізнялися цільовими цінами на криптовалюти, зокрема на зіркову криптовалюту біткойн. Поки учасники ринку чекали, коли рівні впадуть до 55 000 доларів, значний відскок спричинив зростання ціни до 72 000 доларів. Тепер, коли рівні були точно консолідовані разом із досягненнями, з’явилося очікування досягнення вищих цілей.

The Ціна BTC, який накопичує прибуток трохи нижче 70 000 доларів, очікується, що він перевищить 72 000 доларів. Чи засвідчує цей підйом висхідну траєкторію цінового ралі? Якщо так, то коли ціна біткойна досягне 100 тисяч доларів?

Останнім часом це досить поширені та часто шукані запити, оскільки цільова ціна в 100 тисяч доларів США залишається незмінною, незважаючи на поточні коливання ринку. Тому популярний аналітик, анонімно відомий як BitQuant ділиться новинами щодо зростання цін BTC у довгостроковій перспективі.

Перш за все, посилаючись на наведений вище графік, аналітик твердо зазначає, що ціна BTC досягне $90 000 у червні. Тенденція змінюється відповідно до плану, і якщо вона продовжуватиметься, то рівень може досягти 80 000 доларів США до кінця цього місяця. Однак аналітик також прогнозує можливе різке падіння, яке також може відбутися в самому червні.

Враховуючи поточний торговий сценарій, ціна біткойна застрягла нижче 70 000 доларів, не досягаючи ключового опору в 72 500 доларів. Цей рівень став надзвичайно важливим для того, щоб ціна підтримувала бичачу тенденцію, оскільки ведмеді часто різко знижували ціни після досягнення цих рівнів. Отже, підтверджуючи сильну присутність навколо цих рівнів.

Як тільки ціні BTC вдасться подолати ці рівні, новий ATH вище 75 000 доларів може бути неминучим. Таким чином, наступні кілька днів до вихідних можуть бути досить вирішальними, оскільки ралі потрібне для підтримки сильного зростання, якщо воно має досягти цілей, встановлених аналітиком.

Також перевірте: Найпопулярніші альткойни готові записати 2-кратний стрибок на тлі постійного зростання ринку!

Source link

Поділіться своєю любов'ю