Чи можливі 300 доларів після халвінгу біткойна? (Аналітик)

Ведучий Coin Bureau Гай Тернер розповідає своїм двом мільйонам підписників на YouTube, що SOL може досягти потенційного прориву на 35–45% вище позначки в 300 доларів.

Підвищувальний прогноз Тернера ґрунтується на багатообіцяючих тижневих і місячних графіках на початку 2024 року. За його словами, SOL виглядає «неймовірно оптимістичним» на обох таймфреймах, стикаючись із сильним опором на позначці 300 доларів.

Чи може SOL досягти 300 доларів після халвінгу біткойна?

Аналітик об’єднав SOL проти Bitcoin, щоб продемонструвати ще більш бичачий графік, враховуючи, що пари BTC демонструють силу альткойна.

Крім того, Тернер виділено що халвінг біткойна наближається, і ринок очікує, що ця подія катапультує BTC на нові висоти.

«З огляду на те, що скорочення біткойна вдвічі скоротиться, цілком імовірно, що ціна BTC підніметься. Це означає, що приріст SOL на 35-45% порівняно з BTC перевищить позначку в 300 доларів».

Тернер підкреслив, що на ціну SOL сильно вплинуть розробки чотирьох майбутніх етапів, згідно з оновленою дорожньою картою Фонду Солани. Ці віхи включають випуск розширень токенів, запуск нових клієнтів валідаторів, таких як Firedancer, більше інституційної підтримки та залучення розробників.

Solana TVL досягає нового ATH

Згідно з даними DefiLlama, загальна вартість Solana перевищила 4,6 дол. США в її різноманітній екосистемі децентралізованих програм (dApps).

Сплеск стався на тлі нового притоку користувачів, частково викликаних манією мем-койнів, з яких кілька таких токенів на основі Solana зазнали значних здобутків протягом тижня.

Як CryptoPotato повідомилиіншу важливу причину підвищення ціни та TVL Solana можна пояснити загальним позитивним настроєм, який надходить як від роздрібних продавців, так і від інституційних інвесторів.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 для читачів CryptoPotato на Bybit: Скористайтеся цим посиланням зареєструватися та безкоштовно відкрити позицію BTC-USDT на 500 доларів США на Bybit Exchange!

Source link

Поділіться своєю любов'ю