Чи нова хвиля припливу капіталу в біткойн-ETF спричинить зростання до нового історичного максимуму?

  • Керівник відділу цифрових активів BlackRock каже, що нова хвиля інвесторів, швидше за все, хлине в простір BTC ETF.
  • Після 71 дня притоку капіталу в біткойн ETF ринки стали свідками незвичайного затишшя, яке заперечило попутний вітер для ціни BTC.
  • Ціна біткойна тримається вище 59 000 доларів після внутрішньоденного мінімуму в 56 552 доларів у середу.

Bitcoin (BTC) ціна підскочила на північ у четвер після повідомлень про те, що BlackRock звертається до різних класів інвесторів з питань, пов’язаних із біржовими фондами BTC. За словами керівника відділу цифрових активів фірми, незабаром на ринку може з’явитися новий сегмент інвесторів.

Читайте також: Топ-3 прогнозованих цін Bitcoin, Ethereum, Ripple: альткоїни, які потрібно прокачати, коли BTC досягне дна, поки повільно зростати

Щоденний дайджест ринкових змін: BlackRock спілкувався з різними установами щодо інвестицій у біткойн ETF

Розмовляючи з новинним сайтом, керівник цифрових активів BlackRock Роберт Мітчнік сказав, що вони очікують нову хвилю надходжень від «іншого типу інвесторів». Це твердження з’явилося після періоду значного затишшя з точки зору припливу капіталу на ринок біржових фондів BTC (ETF).

Зокрема, Мітчнік каже, що серед нових гравців можуть бути такі фінансові установи, як суверенні фонди багатства, пенсійні фонди та благодійні фонди. Якщо ці класи інвесторів почнуть торгувати спотовими ETF, виконавчий директор BlackRock сказав, що це означатиме «відновлення дискусії навколо біткойна».

Крім того, Мітчнік розповів, що BlackRock, найбільша у світі компанія з управління активами, спілкувалася з різними видами установ, включаючи «пенсійні фонди, благодійні фонди, державні фонди багатства, страховики, інші менеджери активів і сімейні офіси», серед іншого, щодо BTC для декілька років.

В іншому місці, a начинка (звіт 13F) Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) вказує, що другий за величиною європейський банк (за активами), BNP Paribas, придбали акції BlackRock BTC ETF (IBIT).

Частка інвестицій BNP Paribas в IBIT була дуже невеликою, 1030 акцій IBIT у першому кварталі 2024 року по 40,47 доларів США за акцію, на загальну суму 41 684,10 доларів США. Це менше, ніж вартість одного BTC за поточними цінами. Тим не менш, він все ще важливий, оскільки вказує на один із перших підтверджених випадків, коли велика фінансова установа придбала акції спотового біткойн ETF.

Технічний аналіз: ціна біткойна, яка повертає 59 200 доларів США, означатиме відновлення

Ціна біткойна торгується з ведмежим ухилом, демонструючи нижчі максимуми з початку квітня. З ліквідність пул від 60 600 до 59 005 доларів США, що підтримується, BTC може відновитися. Трейдерам, які хочуть зайняти нові довгі позиції для BTC, ймовірно, слід дочекатися закриття свічки вище порогу в 59 200 доларів.

Наразі ринок все ще надає перевагу ведмедям. По-перше, індекс відносної сили (RSI) стрімко падає, демонструючи падіння імпульсу, а його нижчі максимуми вказують на зростання ведмежих настроїв.

Індикатор DXY Compare також зберігає протитечійний ухил до ціни біткойна, додаючи довіри до ведмежих настроїв.

Підвищений імпульс продавця, достатній для того, щоб BTC зафіксував нижчий мінімум нижче дна середи в 56 552 долари, може призвести до падіння ціни біткойна аж до діапазону 50 000 доларів перед можливою корекцією.

1-тижневий графік BTC/USDT

І навпаки, те, що RSI продовжує триматися значно вище середнього рівня 50, а супроводжуючий його Awesome Oscillator (AO) все ще знаходиться на позитивній території, є хорошим знаком. Це показує, що хоча ринок перебуває у вертикальному колі, імпульс покупців продовжує зростати. Якщо RSI підскочить вище середнього рівня і зафіксує два вищих максимуми, це вкаже на зміну настроїв на користь биків.
Source link

Поділіться своєю любов'ю