MicroStrategy анонсує децентралізовану ідентифікаційну платформу на біткойнах під назвою MicroStrategy Orange

MicroStrategy представила сьогодні свою останню інновацію, платформу децентралізованої ідентифікації (ID), побудовану на мережі Bitcoin під назвою MicroStrategy Orange, на MicroStrategy World: Bitcoin для корпорацій 2024 подія.

«Сьогодні я хотів би представити MicroStrategy Orange, яка є корпоративною платформою для створення децентралізованих додатків ідентифікації на блокчейні Bitcoin», — сказав Цезарі Рачко, виконавчий віце-президент MicroStrategy. «Платформа складається з трьох основних частин. В її основі лежить хмара сервісу, яка дозволяє вам видавати ці ідентифікатори вашим користувачам і вашій організації».

Представлення MicroStrategy Orange знаменує нову віху в інтеграції біткойнів у корпоративні рішення. Ця платформа розроблена, щоб надати організаціям можливість використовувати та керувати децентралізованими програмами ідентифікації, використовуючи блокчейн біткойн, використовуючи його надійні функції безпеки та незмінності.

Далі Рачко пояснив, що ця нова інновація дозволяє розгортати готові програми, які працюють на платформі MicroStrategy Orange. «Помаранчеві програми — це те, що буде розфасовано, точкові рішення, які вирішуватимуть конкретні проблеми цифрової ідентифікації», — сказав він.

«Ми бачимо величезні можливості, і це лише початок», — сказав виконавчий віце-президент MicroStrategy з інженерних питань. «Як під опікою, так і без неї, очевидно, що кожен біткойн-гаманець має містити можливість створення цифрової ідентифікації на основі біткойн. Багато платформ обміну повідомленнями страждають від тих самих проблем, що й електронна пошта. Коли ви отримуєте текстове повідомлення, як ви знаєте людину, яка надіслала вам текстове повідомлення… Ми хотіли б включити помаранчевий прапорець для цих різних платформ обміну повідомленнями.”

«І ще одна можливість, яку ми бачимо і хочемо використовувати, — це інтеграція цифрової ідентичності на основі біткойна з цією більшою екосистемою облікових даних, що піддається перевірці, що відкриває ще одну велику кількість дуже цікавих випадків використання», — підсумував Рачко. «Тепер я можу засвідчити свою особу, прив’язану до біткойнів — з університетським ступенем, із сертифікатом курсу, виданим гіперскейлером, з вашою медичною карткою та пред’явити їх і перевірити все це децентралізованим способом. Але з остаточною ідентичністю життя та будучи прив’язаним до блокчейну біткойн».

Раніше цього року, у лютому, MicroStrategy оголосив себе як «першу у світі компанію з розробки біткойнів» під час презентації. Відтоді MicroStrategy Orange стала першою технологічною інновацією, пов’язаною з біткойнами, про яку оголосила компанія бізнес-аналітики та програмного забезпечення.

Повний анонс MicroStrategy Orange можна переглянути тут.

Погляди та думки, висловлені в цьому документі, є поглядами та думками автора та не обов’язково відображають погляди та думки Nasdaq, Inc.Source link

Поділіться своєю любов'ю