Ціна біткойна наближається до 45 000 доларів, оскільки спотові ETF у США демонструють постійний приплив

(Bloomberg) — Біткойн перевищив 45 000 доларів США вперше майже за місяць, оскільки біржові фонди США, що тримають цифрову валюту, спостерігають постійний приплив готівки від інвесторів, а апетит до ризику зростає на фінансових ринках.

Найбільш читані від Bloomberg

Найбільша криптовалюта в четвер подорожчала на 2,2% до 45 150 доларів. Востаннє біткойн торгувався вище 45 000 доларів 12 січня, наступного дня після початку торгівлі ETF. Дані, зібрані Bloomberg, показують, що після початкового тиску відпливу від Grayscale Bitcoin Trust фонди отримали чистий приплив протягом дев’яти послідовних торгових сесій до середи.

«Біткойн, схоже, відновить свій крок угору після того, як відтік Grayscale остаточно скоротився», — сказала Керолайн Маурон, співзасновник постачальника ліквідності Orbit Markets, що займається похідними цифровими активами.

«Ми очікуємо, що розповідь про зменшення біткойна вдвічі набере обертів протягом наступних кількох тижнів, що має сприяти зростанню через психологічно важливий рівень у 50 000 доларів», — сказав Маурон, посилаючись на заплановану на квітень подію, коли мережевий протокол блокчейну зменшить винагороду за перевірку транзакцій. наполовину.

Чотирирічне вдвічі скорочує кількість біткойнів, які майнери отримують за роботу енергоємних комп’ютерів, які захищають мережу, вирішуючи складні головоломки. Халвінг є ключовим для обмеження пропозиції біткойнів на рівні 21 мільйона токенів. Нагороди зменшаться до 3,125 монет за блок з 6,25 монет у майбутній події.

Цифрові токени спочатку різко зросли на початку року, продовживши інтенсивне підвищення, у результаті якого біткойн зріс майже на 160% у 2023 році, випередивши золото та акції. Значна частина цього підйому пояснювалася очікуванням SEC схвалити запуск спотових біткойн ETF у США. Він зробив це 10 січня, дозволивши майже дюжині емітентів пропонувати спотові BTC ETF.

Найбільш читані з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2024

Source link

Поділіться своєю любов'ю