Ціна біткойна перевищила 61 000 доларів після того, як Coinbase і Block скоротили рекордні прибутки

Фото: Бенуа Тесьє (Reuters)

Криптобіржа Coinbase і Jack Dorsey's Block опублікували грандіозні звіти про прибутки в четвер, піднявши ціну біткойна вище 61 000 доларів у п'ятницю вранці.

Квартальні результати показали, як криптокомпанії підвищили довіру до біткойнів. Під час ранкових торгів у п’ятницю акції Coinbase впали на 1,5%, тоді як акції Block виросли приблизно на 6%.

Бум біткойнів стимулює зростання Coinbase

Coinbase повідомила про прибутки $4,40 за акцію порівняно з оцінками аналітиків у $1,15 за акцію. Виручка компанії склала $1,64 млрд проти середньої оцінки $1,36 млрд.

За квартал доходи від споживчих транзакцій досягли 935 мільйонів доларів США, що на 100% більше, ніж роком раніше. Загальний дохід від транзакцій склав 1,08 мільярда доларів, що майже втричі більше, ніж у попередньому кварталі.

Хоча криптобіржа була під прицілом Комісії з цінних паперів і бірж за реалізацію незареєстрованих цінних паперів, спотові біткойн ETF були затверджені в першому кварталі 2024 року фінансовим контролером, що також принесло користь компанії Біткойн і крипторинок злетіли. І Coinbase співпрацює з BlackRock забезпечити інфраструктуру для свого криптофонду.

Блокуйте плани купувати більше біткойнів

У своєму останньому звіті про прибутки Block оголосив, що використовуватиме 10% свого валового прибутку від продуктів Bitcoin для купувати Bitcoin щомісяця.

Виручка Block склала 5,96 мільярда доларів, що перевищує оцінки аналітиків у 5,75 мільярда доларів. Прибуток компанії на акцію склав $0,85, що перевищило очікування в $0,62 на акцію. У першому кварталі валовий прибуток компанії зріс на 22% за рік до $2,09 млрд.

Станом на кінець березня Block зберігав 8038 біткойнів на суму 573 мільйони доларів.

«В Інтернеті буде рідна валюта; це лише питання часу», — написав Дорсі в листі акціонерам від 2 травня.

«Системи та агенти штучного інтелекту повинні будуть здійснювати транзакції, — додав він, — і найефективнішим способом зробити це буде загальний протокол руху грошей».

Source link

Поділіться своєю любов'ю