Ціна біткойна перевищила 64 000 доларів США на тлі рекордів

СІНГАПУР – 4 березня біткойн досяг дворічного максимуму, подолавши 64 000 доларів США, оскільки хвиля грошей донесла його на вражаючу відстань до рекордних рівнів.

На початку дня він досяг 64 285 доларів США, що є найвищим показником з кінця 2021 року, і підвищився на 2 відсотки за останню сесію до 63 850 доларів США.

Рекордний максимум біткойна становить 68 999,99 доларів США, встановлений у листопаді 2021 року.

Найбільша криптовалюта за ринковою вартістю зросла на 50 відсотків у 2024 році, причому більша частина зростання припала на останні кілька тижнів, оскільки обсяги торгівлі фондами біткойнів, зареєстрованими в США, різко зросли.

На початку 2024 року в Сполучених Штатах були схвалені біржові фонди Spot Bitcoin.

Їхній запуск відкрив шлях для нових великих інвесторів і знову запалив ентузіазм і імпульс, нагадуючи підйом до рекордних рівнів у 2021 році.

«Потоки не висихають, оскільки інвестори почуваються більш впевненими, що ціна, схоже, буде вищою», — сказав пан Маркус Тілен, керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі.

Менший суперник Ether спровокував припущення про те, що незабаром у нього також можуть з’явитися біржові фонди, що сприятимуть припливу.

З початку року він зріс на 50%, хоча 3490 доларів США 4 березня залишилися трохи меншими за дворічні максимуми, досягнуті минулого тижня.

Підйом відбувся в тандемі з падінням рекордів фондових індексів від японського Nikkei до S&P 500 і технологічного Nasdaq, а також із зниженням показників волатильності акцій та іноземної валюти.

«У світі, де Nasdaq досягає нових історичних максимумів, криптовалюта працюватиме добре, оскільки біткойн залишається високоволатильним технологічним проксі та термометром ліквідності», — сказав пан Брент Доннеллі, трейдер і президент аналітичної компанії Spectra Markets.

«Ми повернулися до ринку в стилі 2021 року, де все йде вгору і всі отримують задоволення». REUTERS

Source link

Поділіться своєю любов'ю