Біткойн піднявся вище 65 000 доларів США, рекордно високий показник, Банківська справа та фінанси

БІТКІН у понеділок (4 березня) зросла до дворічного максимуму, перевищивши 65 000 доларів США, оскільки хвиля грошей принесла його на вражаючу відстань до рекордних рівнів.

Ціна досягла сесійного максимуму в 65 537 доларів США на початку Європи, досягнувши нового дворічного максимуму на азіатських торгах. Востаннє він зріс на 4 відсотки до 65 045 доларів США. У листопаді 2021 року біткойн досяг рекордної ціни в 68 999,99 доларів США.

Цього року найбільша за ринковою вартістю криптовалюта зросла на 50 відсотків; Найбільше зростання припало на останні кілька тижнів, коли різко зріс приплив у фонди біткойн, зареєстровані в США.

На початку цього року в Сполучених Штатах було схвалено біржові фонди Spot Bitcoin. Їхній запуск відкрив шлях для нових великих інвесторів і знову запалив ентузіазм і імпульс, нагадуючи підйом до рекордних рівнів у 2021 році.

«Потоки не висихають, оскільки інвестори почуваються більш впевненими, що ціна, схоже, буде вищою», — сказав Маркус Тілен, керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі.

Згідно з даними LSEG, чисті надходження в 10 найбільших спотових біткойн-фондів США сягнули 2,17 мільярда доларів США за тиждень до 1 березня, причому більше половини з них надійшло в iShares Bitcoin Trust BlackRock.

Менший суперник Ether спровокував припущення про те, що незабаром у нього також можуть з’явитися біржові фонди, що сприятимуть припливу. Курс криптовалюти зріс на 50% за рік до сьогоднішнього дня, і до понеділка торгувався на дворічному максимумі, підвищившись на 2,6% за день до 3518 доларів США.

Підйом відбувся в тандемі з падінням рекордів фондових індексів від японського Nikkei до S&P 500 і технологічного Nasdaq, а також із зниженням показників волатильності акцій та іноземної валюти.

«У світі, де Nasdaq досягає нових історичних максимумів, криптовалюта працюватиме добре, оскільки біткойн залишається високоволатильним технологічним проксі та термометром ліквідності», — сказав Брент Доннеллі, трейдер і президент аналітичної компанії Spectra Markets.

«Ми повернулися до ринку в стилі 2021 року, де все йде вгору і всі отримують задоволення». REUTERS

Source link

Поділіться своєю любов'ю