Ціна біткойна перевищила 64 000 доларів США на тлі рекордів

СІНГАПУР: У понеділок (4 березня) біткойн досяг дворічного максимуму, подолавши 64 000 доларів США, оскільки хвиля грошей перенесла його на вражаючу відстань до рекордних рівнів.

На початку азіатського дня він досяг 64 285 доларів США, що є найвищим показником з кінця 2021 року, і підвищився на 2 відсотки за останню сесію – 63 850 доларів США. Рекордний максимум біткойна становить 68 999,99 доларів США, встановлений у листопаді 2021 року.

Найбільша криптовалюта за ринковою вартістю цього року зросла на 50 відсотків, і більша частина зростання припадає на останні кілька тижнів, коли зріс обсяг торгів біткойн-фондами, зареєстрованими в США.

На початку цього року в Сполучених Штатах було схвалено біржові спотові біткойн-фонди. Їхній запуск відкрив шлях для нових великих інвесторів і знову запалив ентузіазм і імпульс, нагадуючи підйом до рекордних рівнів у 2021 році.

«Потоки не висихають, оскільки інвестори відчувають більшу впевненість, що ціна буде вищою», — сказав Маркус Тілен, керівник відділу досліджень криптоаналітики 10x Research у Сінгапурі.

Менший суперник ether піднявся на спекуляціях, що незабаром у нього також можуть з’явитися біржові фонди, що сприятимуть припливу. З початку року він зріс на 50 відсотків, хоча в понеділок він становив 3490 доларів США, що залишилося трохи менше двохрічного максимуму, досягнутого минулого тижня.

Підйом відбувся в тандемі з падінням рекордів фондових індексів від японського Nikkei до S&P 500 і технологічного Nasdaq, а також із зниженням волатильності акцій та іноземної валюти.

«У світі, де Nasdaq досягає нових історичних максимумів, криптовалюта працюватиме добре, оскільки біткойн залишається високоволатильним технологічним проксі та термометром ліквідності», — сказав Брент Доннеллі, трейдер і президент аналітичної компанії Spectra Markets.

«Ми повернулися до ринку в стилі 2021 року, де все йде вгору і всі отримують задоволення».

Source link

Поділіться своєю любов'ю