Ціна біткойна повертає собі 35 тис. дол. — Чи ATOM, UNI, NEAR і AXS піднімуться далі?

Індекс S&P 500 злетіла 5,85% минулого тижня, це найкращий показник з листопада 2022 року. Значна частина зростання була зумовлена ​​очікуванням того, що Федеральна резервна система США більше не підвищуватиме ставки.

Для порівняння, Bitcoin (BTC) мав набагато більш приглушену продуктивність із зростанням приблизно на 2%. Однак позитивним знаком для інвесторів у криптовалюту є те, що настрої щодо ризику, ймовірно, підуть на користь криптовалютному простору.

Щоденний перегляд даних криптовалютного ринку. Джерело: Coin360

Зростання біткойна привернуло інвестиції в кілька збитих альткойнів, які прокинулися після тривалого сну. Якщо біткойн не обвалиться, відновлення може поширитися на монети, які ще не брали участь у зростанні.

Навіть коли біткойн входить в діапазон, деякі альткоїни демонструють ознаки зростання. Давайте подивимося на графіки п’яти найбільших криптовалют, які можуть продовжити своє зростання в найближчі кілька днів.

Аналіз ціни біткоіни

Bitcoin (BTC) продовжує торгуватися поблизу опору в 35 000 доларів, і цінова дія за останні кілька днів сформувала висхідну модель каналу. Після різкого зростання вузький висхідний канал зазвичай вважається негативним знаком.

Денний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Якщо ціна повертається вниз і опускається нижче каналу, це може спокусити кількох агресивних трейдерів зафіксувати прибуток. Це може привести ціну до 20-денної експоненціальної ковзної середньої (EMA) ($33 033). Сильний відскок від цього рівня свідчитиме про те, що «бики» залишаться в силі. Потім вони знову спробують підняти ціну вище 36 000 доларів і відновлять висхідний тренд.

Навпаки, якщо ціна повернеться вниз і прорветься нижче 20-денної EMA, пара BTC/USDT може впасти до сильної зони підтримки між 32 400 і 31 000 доларів. Очікується, що бики захищатимуть цю зону всіма силами, тому що прорив нижче її схилить перевагу на користь ведмедів.

4-годинний графік BTC/USDT. Джерело: TradingView

Пара поступово зростає всередині моделі висхідного каналу, але негативна дивергенція індексу відносної сили (RSI) свідчить про те, що бичачий імпульс може слабшати. Якщо бики хочуть зберегти контроль, їм доведеться підняти ціну вище каналу. Якщо їм це вдасться, пара може піднятися до 40 000 доларів.

Тим часом у ведмедів, швидше за все, інші плани. Вони намагатимуться опустити ціну нижче каналу та отримати перевагу. У разі успіху пара може впасти до 32 400 доларів.

Аналіз цін на Космос

АТОМ КОСМОСУ (АТОМ) піднявся вище опору $7,60 30 жовтня, що завершило модель подвійного дна. Бики успішно захистили рівень прориву між 1 і 3 листопада.

Денний графік ATOM/USDT. Джерело: TradingView

5 листопада покупці підняли ціну вище $8,25, що вказує на відновлення висхідного тренду. Ціль патерну від прориву бичачої установки становить 8,91 долара. Цей рівень може діяти як бар’єр, але якщо його перетнути, пара ATOM/USDT може досягти 10 доларів.

Важлива підтримка, на яку слід спостерігати з боку зниження, становить 7,60 доларів США. Якщо ведмеді опустять ціну нижче цього рівня, це приведе до агресивних продажів на вищих рівнях. Тоді пара може скинутись до 50-денної простої рухомої адреси (SMA) ($7,07).

4-годинний графік ATOM/USDT. Джерело: TradingView

Чотиригодинний графік показує, що ціна піднялася вище найближчого опору в $8,20, сигналізуючи про незначну перевагу для покупців. Якщо бики збережуть ціну вище $8,20, пара, ймовірно, почне наступний етап зростання до $8,91.

Навпаки, якщо ціна повертається вниз і пробивається нижче 20-EMA, це означає, що ринки відхилили вищі рівні. Це може призвести до тривалої ліквідації та підтягнути ціну до сильної підтримки в $7,60.

Аналіз ціни Uniswap

UNI Uniswap (UNI) досяг накладного опору в $5 2 листопада, але бики не змогли подолати перешкоду.

Денний графік UNI/USDT. Джерело: TradingView

Незначним плюсом на користь биків є те, що вони не поступилися позицією ведмедям. Ковзні середні завершили бичачий кросовер, і RSI знаходиться в позитивній зоні, що вказує на те, що бики мають перевагу. Якщо покупці піднімуть ціну вище $5, пара UNI/USDT може зрости до $6, а потім до $6,40.

Всупереч цьому припущенню, якщо ціна знизиться з 5 доларів, це означатиме, що ведмеді продовжуватимуть енергійно захищати рівень. Це може знизити ціну до 20-денної EMA ($4,36), яка залишається ключовим рівнем, який бики повинні захищати, якщо вони хочуть зберегти свою перевагу.

4-годинний графік UNI/USDT. Джерело: TradingView

Покупці підтримували ціну вище 20-EMA, але не змогли подолати перешкоду на рівні 5 доларів. Це означає, що ведмеді не здалися і намагаються повернутися в гру. Прорив і закриття нижче 20-EMA ще більше посилить ведмедів. Потім пара може впасти до $4,50.

З іншого боку, якщо ціна сильно підніметься з 20-EMA, це означатиме, що бики продовжуватимуть купувати на падіннях. Це збільшує ймовірність прориву вище верхнього опору в $5. Якщо це станеться, пара може піднятися до $5,50.

пов’язані: Чому ціна Cardano сьогодні зростає?

Ціновий аналіз біля протоколу

Поруч з протоколом NEAR (БІЛЯ) різко зріс за останні кілька днів, що вказує на те, що бики намагаються повернутися.

Денний графік NEAR/USDT. Джерело: TradingView

Ведмеді встановили жорсткий опір на рівні 1,63 долара, але обнадійливим знаком було те, що бики не дозволили ціні опуститися нижче 1,43 долара. Це свідчить про те, що покупці не поспішали зараховувати прибуток, оскільки вони очікували, що ралі продовжиться.

Якщо покупці підтримають ціну вище $1,63, пара NEAR/USDT може піднятися до $2. Ризик для висхідного руху полягає в рівнях перекупленості на RSI. Це свідчить про можливу консолідацію або корекцію в найближчій перспективі. Якщо ціна опуститься нижче $1,63, ведмеді знову спробують заштовхнути пару нижче $1,43.

4-годинний графік NEAR/USDT. Джерело: TradingView

Після деякого часу консолідації у вузькому діапазоні між $1,43 і $1,59 бики підтвердили свою перевагу і підштовхнули ціну вище. Пара може спочатку досягти $1,78, а потім спробувати піднятися до $2.

Зростаючі ковзні середні вказують на перевагу для покупців, але рівні перекупленості на RSI припускають, що консолідація або корекція можлива в короткостроковій перспективі. Падіння нижче 20-EMA буде першою ознакою того, що бики втрачають контроль. Тоді пара може впасти до 50-SMA.

Аналіз ціни Axie Infinity

Axie Infinity Shards (AXS) перебував у фазі сильного відновлення протягом останніх кількох днів, але ведмеді не здалися і продають близько 6 доларів.

Денний графік AXS/USDT. Джерело: TradingView

Ведмеді намагалися підтягнути ціну до 20-денної EMA ($5,11), але бики купили падіння нижче $5,40, як видно з довгого хвоста на свічниках. Покупці намагаються відновити висхідний тренд, піднімаючи ціну вище 6 доларів. Якщо їм вдасться це зробити, пара AXS/USDT може почати рух на північ до 6,55 доларів США, а згодом до 7 доларів США.

Якщо бики хочуть запобігти висхідному тренду, вони повинні будуть опустити ціну нижче 20-денної EMA. Пара тоді ризикує глибшою корекцією до $4,65.

4-годинний графік AXS/USDT. Джерело: TradingView

Пара пробилася вище симетричного трикутника на чотиригодинному графіку, вказуючи на відновлення висхідного тренду. Пара може піднятися до 6 доларів, де ведмеді знову можуть встановити сильний захист.

Якщо ціна знизиться з цього рівня, пара може впасти до 20-EMA. Сильний відскок від цієї підтримки покращить перспективи ралі вище 6 доларів. Тоді пара може підскочити до $6,40. Ведмеді повернуться в крісло водія, якщо опустять ціну нижче $5,17.