Ціна біткойна різко різко різко зросла перед рішенням SEC про спотовий ETF

«Якщо ETF буде схвалено, я очікував би більшої волатильності після рішення», — сказав пан Пшелозний. «Є [also] інше вікно для схвалення в березні, тому нестабільність може тривати до того часу».

За даними Bloomberg, емітенти біткойн-ETF, які сподіваються, мають час до ранку понеділка у Вашингтоні, щоб подати будь-які зміни до своїх заявок, що очікують на розгляд.

«Халвінг» неминучий

Окрім рішення SEC, пан Пржелозний сказав, що так званий «халвінг» біткойна – коли виплата за виробництво цифрової валюти скорочується вдвічі, щоб скоротити вхідну пропозицію токенів – також сприяв підтримці ринкових настроїв, подія запланована на другий квартал 2024 року.

«Ціна біткойна працює за чотирирічним циклом, і працює навколо цих подій, що зменшуються вдвічі», — сказав він.

«Тож ми вступаємо в період, коли потенційно попит зростатиме через ETF, і в той же час пропозиція зменшуватиметься через удвічі».

Пан Пржелозний додав, що очікування того, що центральні банки почнуть раунд зниження процентних ставок пізніше цього року, також підштовхнули ринок ризикових активів, включаючи криптовалюти.

Трейдери приписують 64-відсоткову ймовірність того, що Федеральна резервна система США почне пом’якшувати монетарну політику вже в березні, і повністю готові до п’яти знижень ставок протягом року, згідно з ринковими цінами. Очікується, що Європейський центральний банк і Банк Англії також знижуватимуть ставки аж шість разів у 2024 році.

«Це, мабуть, буде дуже добре не лише для криптовалюти, але й для ризикових активів на інших ринках», — додав пан Пшелозний. «Зараз на ринку багато оптимізму».

Згідно з даними Bloomberg, коливання цін на біткойн минулого тижня були найбільшими за більш ніж два місяці. Інші цифрові активи також зазнали різкого падіння: у середу ефір впав на 11 відсотків.

«Ми, імовірно, побачимо деяку підвищену волатильність у короткостроковій перспективі, оскільки ринки почнуть вимірювати ризик у всіх класах активів, оскільки ми вступаємо в рік, який має багато знаків запитання», — сказав Фаді Абуальфа, керівник відділу досліджень криптовалютного зберігача Copper Technologies в електронному листі. минулого тижня побачив Bloomberg.

«Незважаючи на це, ми спостерігали, як ринки так само падають на початку грудня, тільки для подальшого зростання».

З Bloomberg

Source link

Поділіться своєю любов'ю