Ціна біткойна тепер готується до несподіваного землетрусу на 6,9 трильйона доларів

Bitcoin
BTC
шокував своїх критиків і підскочив до максимумів, яких не бачили з кінця 2021 року за останні тижні на тлі ажіотажу щодо спотових біржових фондів біткойнів (ETF) (станеться те, на що один мільярдер таємно поставився).

Підпишіться зараз на Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, готові отримати 1000% плюс прибутку» напередодні історичного удвічі біткойна наступного року!

Згідно з даними CoinGecko, ціна біткойна піднялася до понад 50 000 доларів США за біткойн, що знову перетворило біткойн на 1 трильйон доларів США, а крипторинок перевищив 2 трильйони доларів.що змусило адміністрацію Байдена оголосити «надзвичайний стан» криптовалюти.

тепер, після витоку інформації про цифрову валюту центрального банку Федеральної резервної системи (CBDC) може бути ближче, ніж вважалосяшироко поважний банківський аналітик передбачив, що землетрус на Уолл-стріт вартістю 6,9 трильйонів доларів може стати причиною ціни біткойна.

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути попереду ринку

«Те, що ми зараз бачимо в США, — це ринок 401 (K), такий як пенсії, введення біткойнів», — керівник відділу криптовалютних досліджень Standard Chartered Джефф Кендрік. розповів Yahoo Financeдодавши «інші активи в просторі», може спостерігатися різке зростання цін на біткойн, якщо в травні буде схвалено ряд заявок на спотовий Ethereum ETF, які уважно стежать.

Згідно з даними Investment Company Group (ICI), плани US 401(k) містять активи на суму 6,9 трильйона доларів.

Кендрік сказав, що загалом він очікує «приблизно від 50 до 100 мільярдів доларів чистих надходжень у спотові біткойн-ETF у 2024 році».

Минулого тижня Кендрік заявив, що він дотримується свого прогнозу щодо ціни біткойна в 100 000 доларів США на 2024 рік і підніметься до 200 000 доларів США за біткойн у 2025 році.

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBESЦіна біткойна раптово піднялася до найвищої позначки 2024 року після розкриття величезної таємниці мільярдера PayPal про ставку на біткойни та Ethereum

Три нещодавно створених спотових біткойн ETF — BlackRock
BLK
IBIT, FBTC від Fidelity та ARKB від Ark 21 вже накопичили активи під управлінням на 1 мільярд доларів, а біткойн-фонд BlackRock володіє біткойнами на суму близько 5 мільярдів доларів.

Інші спостерігачі за ринками біткойнів і криптовалюти передбачили, що спотовий ажіотаж щодо біткойнів, який почався минулого року, оскільки очікування Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) збиралися дати зелене світло дюжині спотових біткойн-ETF, міг лише передихнути перед відновленням.

«Біткойн наближається до свого піку і, ймовірно, досягне 55 000 доларів у найближчі тижні», — сказав Ед Хінді, головний інвестиційний директор Tyr Capital, у коментарях електронною поштою. «У 2024 році ми очікуємо, що біткойн підніметься до своїх рекордних значень, досягнувши позначки в 70 000 доларів на початку цього року».

Source link

Поділіться своєю любов'ю