Ціна біткойна відновлюється після підйому до піку в 70 тисяч доларів. Подробиці тут

Ціна Bitcoin сьогодні: Перевищивши межу в 68 300 доларів США, Ціна біткойна нарешті перевірив рівень у $70 000 і досяг нового максимуму в $70 136 за останні 24 години. Однак ціна віртуальної валюти недовго трималася на вищих рівнях і незабаром відійшла від цього піку резервування прибутку. The Ціна Bitcoin сьогодні становить 68 245,48 доларів США, зміна на 1,80 відсотка за останні 24 години станом на 8:00 ранку. Нещодавня цінова динаміка біткойна залишила ринкову капіталізацію токенів на рівні 1,34 трлн доларів. З початку року (з початку року) ціна біткойна зросла на 61,57 відсотка.

Тригери для ціни Bitcoin сьогодні

Говорячи про зростання цін на біткойн, генеральний директор Mudrex Едул Пател сказав: «За останні 24 години біткойн перевищив порогове значення в 68 300 доларів, досягнувши ще однієї важливої ​​віхи. ринку Настрій є позитивним, що обумовлено інституційним попитом, зростанням спотових біткойн-ETF і очікуванням майбутньої події вдвічі. За даними IntoTheBlock, з початку року кількість китів, які тримають щонайменше 1000 біткойнів, зросла на 5%. Крім того, 97% усіх біткойн-адрес наразі є прибутковими, що свідчить про різке зростання попиту. З 19,6 мільйона біткойнів, які зараз перебувають в обігу, майже 70% (13,6 мільйона) належать інвесторам, які зберігали свої позиції більше року, що відображає зростаючі довгострокові інвестиційні настрої. Біткойн на шляху до того, щоб у будь-який час перевищити свій історичний максимум».

Прогноз курсу біткоіни в доларах США

Очікуючи подальшого зростання ціни біткойна, Вікрам Суббурадж, генеральний директор Giottus, сказав: «Крипто безперечно вступає в нову фазу, і ми можемо остаточно сказати, що зростання триває. Ціна біткойна ненадовго торкнулася нового історичного максимуму в 70 136 доларів, але відновилася. від вищих рівнів у нестабільному розпродажі. Проте очікується, що ціна біткойна зростатиме й далі. Волатильність викликала велику кількість фіксації прибутку, що є характерною ознакою нестабільного, але багатообіцяючого стану ринку. Цей цикл корекції ціни та прибутку -захоплення продовжуватиметься, оскільки ринки підвищаться, а біткойн продовжує рухатися по вищій траєкторії відкриття ціни. Це сприятливий час для інвесторів зайняти позиції та використовувати інструменти інвестування, такі як SIP, щоб усереднити корекційні падіння ціни. Ціни на біткойни досягнуть вищих точок напередодні халвінг, і це є дійсним показником хороших часів на ринку».

Відмова від відповідальності: Наведені вище погляди та рекомендації належать окремим аналітикам, експертам і брокерським компаніям, а не Mint. Ми радимо інвесторам проконсультуватися з сертифікованими експертами, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Відкрийте світ переваг! Від змістовних інформаційних бюлетенів до відстеження акцій у реальному часі, екстрених новин і персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! Увійдіть зараз!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 9 березня 2024 р., 08:27 за стандартним стандартним часом

Source link

Поділіться своєю любов'ю