«Багато людей постраждають», оскільки біткойн тестує історично високий рівень, попереджає провідний економіст

Біткойн був на сльозах, перевищивши 70 000 доларів у п'ятницю, новий рекорд для найбільшої криптовалюти в світі. Незважаючи на те, що біткойн отримав більш широке поширення, все ще є деякі скептики. Доктор Бертон Малкіел, американський економіст і автор книги «Випадкова прогулянка Уолл-стріт», приєднався до TheStreet, щоб обговорити, що він думає про захоплення криптовалютою.

Повна транскрипція відео нижче:

САРА СІЛЬВЕРШТЕЙН: І чи є якісь інвестиційні поради, які ви чуєте зараз чи коли-небудь? Це просто ваш справжній улюбленець, який зводить вас з розуму?

ДОКТОР. БЕРТОН МАЛІКЕЛ:

Тепер я наведу вам приклад, коли люди вливають гроші в те, що є спекулятивним класом активів і де, я думаю, багато людей, ймовірно, постраждають, і це біткойн.

І проблема, я думаю, полягає в тому, що в певному сенсі біткойн — це жахлива валюта для використання. Чому я хочу піти і купити свою чашку кави Starbucks з валютою, яка зросла або знизилася на 2000 доларів за один день, і я не знаю, скільки біткойнів мені доведеться використати, щоб купити свою чашку кави. У певному сенсі вона настільки мінлива, що насправді не є корисною валютою. І проблема в тому, що це корисно для деяких цілей.

Якби я хотів торгувати наркотиками, думаю, я був би дуже радий використовувати біткойн, де мої покупки та продажі не були б відомі компанії, що видає кредитні картки, чи моєму банкіру, або якби я зайшов у комп’ютерну систему компанії та в основному запрограмував це так, щоб воно більше не працювало. І я наполягав на тому, щоб мені заплатили величезну суму, щоб розблокувати їхню комп’ютерну систему. Іншими словами, якби я займався програмами-вимагачами, я вважаю, що біткойн був би чудовою валютою для використання.

Отже, є застосування, і це, я думаю, зрештою призведе до падіння біткойна, тому що уряди не дозволять цьому продовжуватись. Тож я думаю, що біткойн містить просто величезний ризик. Люди кажуть, що біткойн підійде, тому що є обмежена кількість, немає обмеженої кількості криптовалюти.

Є багато інших криптовалют, і в майбутньому їх буде набагато більше. Я не проти технологій. Будуть державні криптовалюти, але я думаю, що багато людей зрештою постраждають від біткойна, який зараз досягає нового максимуму. І я можу вас запевнити, якщо він підніметься до нового максимуму, ви привернете людей у ​​натовп FOMO. Я не можу пропустити це, і я боюся, що багато людей постраждають. Тож якби я мав щось запропонувати, де я справді хвилююсь і що, на мою думку, насправді є найбільш бурхливим з усього на ринку, я б вибрав саме цю сферу. Я поняття не маю, куди рухається біткойн. Чи може він досягти 100 000 доларів? Абсолютно, чи може вона досягнути 200 000? Абсолютно. Але я впевнений, що багато людей, які думають, що точно знають, що це робитиме, боюся, що багато людей постраждають.

Source link

Поділіться своєю любов'ю