Біткойн-бики розглядають 100 000 доларів США як наступний рівень перед його удвічі. Ось що стимулює ралі криптовалюти.

Автор Френсіс Юе

Нові спотові біткойн ETF залучили інституційні надходження до криптовалюти

Деякі криптовалюти зараз дивляться на 100 000 доларів як наступний рівень біткойна після того, як у п’ятницю провідна криптовалюта вперше у своїй історії ненадовго перевищила 70 000 доларів.

Марк Коннорс, директор з досліджень у компанії з управління цифровими активами 3iQ Corp, сказав, що він вважає, що біткойн (BTCUSD), ймовірно, досягне 100 000 доларів США до наступної події вдвічі, яка, як очікується, відбудеться 20 квітня або близько 20 квітня. торгувані фонди, що інвестують у токен, залучають інституційні надходження.

Читайте: 5 способів біткойн ETF вже змінюють спосіб торгівлі криптовалютою

Це перший випадок в історії біткойна, коли криптовалюта досягла історичного максимуму за рік, перш ніж знизитися вдвічі, сказав Коннорс у розмові з MarketWatch у п’ятницю. Це виключає перше падіння біткойна вдвічі в 2012 році, коли торгівля криптовалютою була на дуже ранній стадії, зазначив він. На сьогоднішній день у біткойна відбулося три події, пов’язані з удвоєнням.

Халвінг — це механізм, записаний в алгоритм блокчейну біткойн для контролю над пропозицією монети, обмеження якої становить 21 мільйон. При удвічі винагорода за майнінг біткойнів скорочується вдвічі, тобто майнери отримуватимуть на 50% менше токенів за перевірку транзакцій. Планується, що скорочення вдвічі відбуватимуться після кожних 210 000 видобутих блоків або приблизно кожні чотири роки, доки не буде випущено максимальну кількість біткойнів.

За словами Коннорса, біткойн зріс перед тим, як знизитися вдвічі цього року, «оскільки зараз ми переживаємо шок попиту, тоді як усе раніше було про шок пропозиції».

База інвесторів для біткойнів розширилася після того, як 11 січня почали торгувати біткойн-ETF?? Грег Магадіні, директор деривативів Amberdata, сказав під час телефонної розмови.

Тим часом BlackRock цього тижня подав поправки до Комісії з цінних паперів і бірж, щоб додати біткойн як до свого Фонду можливостей стратегічного доходу BSIIX, так і до свого Фонду глобального розподілу MALOX.

«Ці документи від BlackRock допомагають зміцнити аргументи на користь біткойнів у портфелі потенційних переваг диверсифікації та збільшення прибутку», — сказав Чарльз Ю, віце-президент із досліджень Galaxy Digital.

«Ймовірно, на попит на BTC матиме набагато більший вплив вплив другого порядку схвалення біткойн-ETF, оскільки широкий спектр інших інвестиційних інструментів, ймовірно, додасть біткойни до своїх портфелів (наприклад, взаємні фонди, закриті та приватні фонди). кошти тощо) за різними інвестиційними цілями та стратегіями», – написав Ю у п’ятничній записці.

Згідно з даними CoinDesk, коли біткойн зростає, ефір (ETHUSD) також зростає, торгуючись у п’ятницю близько 4000 доларів. Друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією все ще більш ніж на 17% нижче свого рекорду в 4865,57 доларів США, досягнутого в листопаді 2021 року.

Інвестори чекають 23 травня, критичного терміну, до якого SEC має вирішити, чи схвалювати спотові ефірні ETF.

Тим не менш, навіть якщо ефірний ETF буде схвалено, «вплив на ринок може бути мінімальним порівняно з біткойнами», зазначив Томас Танг, віце-президент з інвестицій криптовенчурної фірми Ryze Labs.

Шість ETF ф’ючерсів на ефір згенерували загальний обсяг торгів у 2 мільйони доларів у перший день торгів, тоді як ETF ProShares Bitcoin Strategy ETF BITO, перший ETF, який інвестує у ф’ючерси на біткойни, мав обсяг торгів понад 1 мільярд доларів під час свого дебюту Tang. зазначив.

-Френсіс Юе

Цей вміст створено компанією MarketWatch, якою керує Dow Jones & Co. MarketWatch публікується незалежно від Dow Jones Newswires і The Wall Street Journal.

 

(КІНЕЦЬ) Dow Jones Newswires

03-08-24 15:40 ET

Авторське право (c) 2024 Dow Jones & Company, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю