Компанія Tysons продовжує робити великі ставки на біткойн

Компанія MicroStrategy, що базується у Тайсоні, штат Вірджинія, позичить гроші, щоб збільшити свої величезні біткойн-холдинги.

Компанія MicroStrategy, яка розробляє програмне забезпечення для бізнес-аналітики, розташована у штаті Вірджинія, яка зараз називає себе першою у світі компанією з розробки біткойнів, позичить гроші, щоб збільшити свої величезні біткойн-холдинги.

MicroStrategy продасть незабезпечені старші облігації на суму 700 мільйонів доларів за процентною ставкою 0,625%, що виплачується кожні півроку. Термін погашення облігацій припадає на 2030 рік і їх можна обміняти на готівку або акції MicroStrategy. Інвестори також матимуть можливість придбати додаткові банкноти на суму до 100 мільйонів доларів, довівши загальну суму до 800 мільйонів доларів.

Пропозиція збільшилася в порівнянні з початково оголошеним MicroStrategy продажем банкнот на 600 мільйонів доларів.

Компанія заявила, що використає виручені кошти для придбання додаткових біткойнів і для загальних корпоративних покупок.

Bloomberg назвав співзасновника MicroStrategy Майкла Сейлора одним із найвідоміших прихильників криптовалюти. Компанія є найбільшим корпоративним власником біткойнів, станом на кінець 2023 року вона мала 190 000 біткойнів, вартістю 13,1 мільярда доларів за поточною вартістю.

Сейлор почав купувати біткойн у 2020 році.

Біткойн, вартість якого впала в 2022 році, відновився. Раніше цього тижня він ненадовго досяг рекордного рівня в понад 69 000 доларів.

Дохід MicroStrategy у 2023 році склав 499,3 мільйона доларів, а збиток за весь рік склав 1,5 мільйона доларів. Forbes оцінює особисті статки Сейлора в 3,3 мільярда доларів.

Зареєструвшись, отримуйте екстрені новини та щоденні заголовки на свою електронну скриньку тут.

© 2024 WTOP. Всі права захищені. Цей веб-сайт не призначений для користувачів, які знаходяться в межах Європейської економічної зони.

Source link

Поділіться своєю любов'ю