як дізнатися, коли купувати чи продавати, використовуючи «сигнали», які використовують трейдери

хто завгодно вперше потрапив у світ криптовалюти було б добре сприймати будь-які поради, підказки чи вказівки з дрібкою солі.

Його легко відштовхнути. Будь-які інвестиції, які надихають на такий палкий євангелізм, повинні викликати тривогу. Криптоінвестори можуть бути сліпуче впевнені в собі, аж до агресії, і настільки твердо налаштовані проти традиційних фінансів, що багато хто не звертає уваги на перевірені інвестиційні стратегії.

Проте ігнорування криптовалют, особливо протягом останніх п’яти років, потенційно коштувало тим, хто не сприймав цей актив серйозно. Біткойн, найпоширеніша криптовалюта, з 2018 року подорожчав більш ніж на 1000% у доларах США.

Його прихильники стверджують, що біткойн може служити надійним притулком у періоди рецесії, інфляції та економічної невизначеності. Це тому, що, як і фізичне золото, воно є дефіцитним – лише 21 мільйон біткойнів можна створити, а це означає, що його вартість може зрости, коли звичайні валюти втратять свою купівельну спроможність.

Іншим ключовим аргументом є те, що біткойн та інші криптовалюти можуть служити захистом від знецінення валюти: це ідея про те, що фіатні валюти втратять свою цінність через монетарну інфляцію та розширення балансів центрального банку.

Для аутсайдерів здається, що ціни на криптовалюту відстежують настрої ринку понад усе, але трейдери вважають, що, як і традиційні ринки, ці активи також проходять через власні цінові цикли.

Нижче наведено розбивку деяких основних індикаторів, за якими дотримуються трейдери біткойн, але важливо зазначити, що хоча багато Інвестори, які займаються своїми руками, отримали значні прибутки, інвестуючи в криптовалютиЕксперти зазвичай рекомендують інвесторам, які прагнуть отримати збалансований портфель, не вкладати в актив більше 5% своїх грошей.

Управління фінансової поведінки, міський регулятор, раніше попереджало, що люди, які купують біткойни, не розуміють цього, і це надзвичайно ризиковано, оскільки ціни можуть впасти до нуля. Криптовалюти не захищені Службою фінансового омбудсмена чи Компенсаційною схемою фінансових послуг.

«Цикл» біткойна

Хоча, як і на будь-який інший актив, криптовалюта також може зазнавати впливу макроекономічного середовища, деякі криптотрейдери вважають, що ціна біткойна склала певний цикл.

Згідно з теорією, коли біткойн досягає нового історичного максимуму, він зазнає болісного падіння приблизно на 80%, зазвичай досягаючи дна через рік.

Потім ціна починає відновлюватися, і потрібно близько двох років, щоб досягти нового історичного максимуму. Потім він може зростати протягом наступного року, поки цикл не повториться.

Наприклад, наведений нижче цикл біткойна показує, що біткойн досяг піку наприкінці 2017 року. Потім він досяг дна приблизно через рік і зростав до кінця 2021 року, підштовхуваний припливом легких грошей під час пандемії.

Source link

Поділіться своєю любов'ю