Ціна біткойна впала нижче 63 тисяч доларів, оскільки Пітер Брандт попереджає, що бичачий цикл може закінчитися

(Новини Kitco) – Крипторинок опинився на хиткому ґрунті на початку торгів у понеділок, оскільки біткойн (BTC) продовжує боротися в нижньому діапазоні $60 000, тоді як попередження одного видатного аналітика свідчить про те, що бичачий ринок, можливо, досяг піку, що змушує деяких трейдерів йти до виходу.

Дані, надані TradingView, показують, що біткойн встановив серію найнижчих максимумів і мінімумів з минулої середи, досягнувши дна в 61 755 доларів у понеділок вранці на тлі зростання макроекономічних проблем.

BTC/USD Графік від TradingView

На момент написання статті біткойн торгується за 62 980 доларів, що на 24-годинному графіку знизилося на 0,8%.

Аналіз від досвідченого чартиста Пітера Брандта шириться в колах криптовалютних соціальних медіа, оскільки його колись позитивний прогноз щодо біткойна змінився ведмежим, і Брандт припускає, що зростання біткойна, можливо, досягло свого піку.

У лютому Брандт передбачив, що бичачий ринковий цикл, який почався в листопаді 2022 року, може тривати до вересня 2025 року, коли біткойн досягне максимуму в 200 000 доларів. Але це було до того, як було враховано статистичну концепцію під назвою «експоненціальний розпад», який є зменшенням кількості на постійну відсоткову ставку протягом періоду.

«Справа в тому, що цикли бичачого ринку біткойнів за ці роки втратили величезну кількість поштовху», — сказав Брандт. «Біткойн історично торгувався в межах приблизно 4-річного циклу «бик/ведмідь», який часто пов’язувався з подіями, пов’язаними з удвічі. Починаючи з початкового бичачого циклу, було три великі цикли бичачого ринку, і кожен цикл був на 80% менш потужним, ніж його попередник, з точки зору отриманої ціни».

«Якщо статистична константа розпаду на 80% вірна, то [record] 14 березня 2024 року в біткойнах 73 835 доларів вже досяг ціни, що відповідає історичному експоненціальному затуханню», – додав він.

Як показано на діаграмі вище, за кожним циклом величина зростання ціни біткойна знижувалася, постійно зазнаючи приблизно 80% експоненціального спаду. Зростання King Crypto до нового рекордного рівня в березні означало зростання на 79,1% порівняно з мінімумом у 15 475 доларів, досягнутим у листопаді 2022 року.

Якщо теорія експоненціального розпаду правильна, цей бичачий ринок може бути закінчений, створюючи основу для наступної крипто-зими.

«Якщо біткойн перевершив, ви можете запитати, що буде далі», — сказав Брандт. «Звичайно, я поняття не маю. Але якщо біткойн перевищив, я б очікував падіння до середини 30-х доларів або мінімумів 2021 року. З точки зору класичного графіка, таке падіння є найбільш оптимістичним, що може статися в довгостроковій перспективі. Якщо ви хочете побачити приклад такої структури діаграми, подивіться на діаграму Gold за період із серпня 2020 року по березень 2024 року.

«Чи вірю я щойно представленому аналізу? Я не хочу, але дані говорять самі за себе», – сказав Брандт. «Поки що нам потрібно мати справу з фактом експоненціального розпаду. Це сталося. Це реально. Можливо, ви не захочете в це повірити, але я вважаю 25% ймовірність того, що біткойн уже досяг вершини за цей цикл».

Але, як зазначають досвідчені криптотрейдери, ціна біткойна зазвичай досягає максимуму лише через шість-вісімнадцять місяців після халвінгу, який стався 20 квітня, і більшість все ще очікує значного зростання.

Це включає Брандта, який, згідно з окремою публікацією, все ще бачить шестизначну ціну BTC до того, як цей цикл буде сказано і зроблено.

«Конструкція циклу «до/після удвічі» припускає, що поточний бичачий тренд досягне максимуму в діапазоні від 140 000 до 160 000 доларів десь наприкінці літа/початку осені 2025 року», — сказав Брандт, зазначивши, що експоненціальна теорія залишається на його радарі до з’являються докази того, що «такий спад не вплине на бичачий тренд, який почався в листопаді 2022 року».

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.Source link

Поділіться своєю любов'ю