Гонконг змагається зі США на ринку біткойн ETF після відродження криптовалюти

ПАРТІЯ біржових фондів (ETF), які інвестують безпосередньо в криптовалюту, дебютує в Гонконзі у вівторок (30 квітня), провіщаючи потенційну конкуренцію для американських біткойн-продуктів, популярність яких викликала рекордне зростання цифрових активів.

Harvest Global Investments, місцевий підрозділ China Asset Management, і партнерство між HashKey Capital і Bosera Asset Management (International) публікують ETF біткойнів і ефірів у місті.

Рівень попиту на кошти дасть підказки щодо того, чи набирає обертів прагнення Гонконгу створити жорстко регульований центр цифрових активів. Чиновники сподіваються, що криптоцентр допоможе відновити репутацію міста як сучасного фінансового центру, позицію, яка була заплямована придушенням інакомислення.

Американські спот-біткойн-ETF від емітентів, включаючи BlackRock і Fidelity Investments, запрацювали в січні та мають активи на 53 мільярди доларів США в історичному розгортанні. Ребекка Сін з Bloomberg Intelligence вважає, що за два роки міські фонди біткойнів і ефірів можуть накопичити 1 мільярд доларів США для Гонконгу.

Захід і схід

Такий прогноз є «занадто малим», сказав Хан Тонглі, генеральний директор Harvest Global. Частково це пояснюється тим, що фінансові продукти та послуги в Гонконзі «приймаються інвесторами як на Заході, так і на Сході», тоді як США обслуговують в основному перших, сказав він.

Серед можливих джерел надходжень для гонконгських пропозицій — китайські багатства, припарковані в місті, а також криптобіржі та маркет-мейкери, що працюють в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Криптотрейдинг заборонений на материковому Китаї, що призводить до підпілля, і майбутні запуски фондів, ймовірно, залишаться за рамками програми, що надає китайським інвесторам доступ до деяких гонконгських ETF.

ОТРИМУЙТЕ BT НА ВАШУ ПОШТОВУ ПОШТУ ЩОДНЯ

Починайте та закінчуйте кожен день останніми новинами та аналітичними матеріалами, які надходять прямо у вашу поштову скриньку.

Гонконг запроваджує механізм підписки та погашення ETF в натуральній формі, який дозволяє обмінювати базові активи на паї фонду і навпаки, тоді як біткойн-фонди США використовують модель викупу готівкою.

Хан з Harvest Global сказав, що підхід у натуральній формі покращує привабливість міських продуктів і є однією з причин того, що кінцеве використання гонконгських ETF може бути в три рази більше, ніж для фондів США.

Азіатська торгівля

Інші попереджають, що очікуваний попит повинен бути відкалібрований відповідно до меншого фінансового сектора Гонконгу. Місто вже дозволяє ETF на основі криптовалютних ф’ючерсів, але їх загальні активи в розмірі близько 164 мільйонів доларів США становлять невелику частину від 2,3 мільярда доларів США ProShares Bitcoin Strategy ETF, продукту на основі деривативів у США.

Керівник Bosera Asset Management (International) Гонконг може відставати від США у запуску спотових криптовалютних ETF і мати менший ринок для пасивних коштів, але місцеві продукти все одно будуть привабливими через легкість доступу, особливо в години торгівлі в Азії. продуктів Ітан Лі сказав.

Головний виконавчий директор Доріс Ліан сказала, що Bosera прагне розширити свою команду та набір продуктів для цифрових активів. «Гонконг займатиме значне місце в глобальній сфері віртуальних активів», — додала вона. «Ми дуже в цьому впевнені».

Цифрові активи відновилися після глибокої катастрофи у 2022 році: біткойн зріс приблизно на 275 відсотків з початку минулого року та досяг рекорду в 73 798 доларів США в березні, тоді як ефір зріс на 165 відсотків. Останнім часом зростання зупинилося, і біткойн був приблизно на 12 000 доларів США нижче максимуму станом на 8:10 ранку понеділка в Нью-Йорку.

Інвестори, швидше за все, будуть вивчати вхідні дані від емітентів, щоб оцінити чистий приплив для автомобілів Гонконгу. Еквівалентні цифри для фондів США іноді призводили до коливань цін на криптовалюту, оскільки попит то зростав, то зменшувався. БЛУМБЕРГ

Source link

Поділіться своєю любов'ю