Ціна біткойна зберігає свою точку в 50 000 доларів США, залучаючи практично всіх до грошей

Згідно з аналітичною компанією IntotheBlock, біткойн зберіг позначку в 50 000 доларів, досягнуту вчора. Це означає, що лише невелика кількість власників BTC все ще відчуває нереалізовані збитки за свої інвестиції.

Зараз компанія вважає, що 94% інвесторів знаходяться в грошах, тобто вони отримали нереалізований прибуток від своїх біткойн-холдингів. Ще 6% бачили, як BTC повернувся до ціни, яка була на момент купівлі на ринку.

ITB оцінює середню вартість, за яку BTC були придбані інвесторами. Але це лише оцінка. Ймовірно, є кілька інвесторів, які зробили купівлю на найвищому рівні або близько до нього — історичний максимум біткойна в 64 899 доларів США в листопаді 2021 року — і чекають, поки найстаріша та найбільша криптовалюта світу поверне собі його.

На момент написання статті Ціна біткойна згідно з даними CoinGecko, становить 50 107,15 доларів, що на 4% більше, ніж учора, і на 17% більше, ніж минулого тижня. У зв’язку з підвищенням цін станом на ранок вівторка ринкова капіталізація BTC склала 982 мільярди доларів.

Це означає, що ринкова капіталізація BTC приблизно в три рази перевищує ринкову капіталізацію Ethereum у 318 мільярдів доларів. Особливістю є те, що біткойн нещодавно відновився в жовтні минулого року, коли почав набиратися імпульс для схвалення спотового біткойн ETF Комісією з цінних паперів і бірж.

Є принаймні деякі докази того, що 11 біткойн-ETF, які були схвалені минулого місяця, допомогли BTC перевищити позначку в 50 000 доларів США, згідно зі вчорашнім звітом європейського менеджера цифрових активів CoinShares.

За даними фірми, минулого тижня в криптофонди надійшло активів на суму трохи більше 1 мільярда доларів. Переважна більшість депозитів, 98%, пішли у фонди, орієнтовані на біткойни. Решта в основному припадає на фонди Ethereum (ETH) і Cardano (ADA).

Тим часом, глобальна капіталізація криптовалютного ринку наблизилася до повернення позначки в 2 трильйони доларів. За даними CoinGecko, він не був таким високим з квітня 2022 року.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю