Ціна біткойна зростає, оскільки Федеральна резервна система залишає процентні ставки незмінними

Ринки
• 13 грудня 2023 р., 14:27 EST

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Bitcoin BTC

+2,60%
Ціна підвищилася в середу, оскільки Федеральна резервна система США утримувала процентні ставки на поточному рівні, як і очікувалося.

Федеральний комітет з відкритих ринків зробив те, що передбачала більшість аналітиків, і встановив базову ставку федеральних фондів у поточному діапазоні 5,25%-5,50%. Цей крок ознаменував собою четверту паузу в цьому році після того, як центральний банк утримував ставки стабільними в листопаді, вересні та червні.

«Жорсткіші фінансові та кредитні умови для домогосподарств і підприємств, ймовірно, вплинуть на економічну активність, працевлаштування та інфляцію», — йдеться в заяві центрального банку, зазначивши, що зростання цін сповільнилося, але залишається високим. «Останні показники свідчать про те, що зростання економічної активності сповільнилося порівняно з високими темпами в третьому кварталі. Зростання робочих місць сповільнилося порівняно з початком року, але залишається високим, а рівень безробіття залишається низьким».

Біткойн подорожчав майже на 3% після того, як Федеральна резервна система США оголосила про чергову паузу курсу.

Біткойн просувається

Найбільша у світі криптовалюта за ринковою капіталізацією зросла майже на 3% за останні 24 години до 42 428 доларів США о 14:00 у Нью-Йорку, згідно Сторінка ціни блоку. Біткойн відступив від зростання на початку грудня, коли цифровий актив досяг річного максимуму в понад 44 300 доларів.

Капіталізація світового ринку криптовалюти зараз становить 1,65 трильйона доларів США, збільшившись на 1,2% за останні 24 години.

Великі ринки оптимістично відреагували на оголошення ФРС, і всі основні фондові індекси були в плюсі. Nasdaq зріс на 0,6%, S&P 500 — на 0,6%, а Dow Jones Industrial Average — на 0,5%.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Про автора

Брайан МакГлінон — британський ринковий репортер The Block. Протягом багатьох років він працював фінансовим журналістом і продюсером для багатьох інформаційних агентств, таких як Fuji Television, The Independent, Yahoo Finance, The Evening Standard і The Daily Express. Брайан також є сценаристом і продюсером одного повнометражного фільму, а один у розробці з Northern Ireland Screen. Окрім розробок у сфері web3 та криптовалют, він також цікавиться геополітикою, проблемами навколишнього середовища, штучним інтелектом та дослідженням довголіття. Зв’яжіться електронною поштою [email protected].

Source link

Поділіться своєю любов'ю