BrightRidge, Red Dog роблять перші платежі в розрахунках з майна Bitcoin | WJHL

ОКРУГ ВАШИНГТОН, Теннесі (WJHL) — BrightRidge і Red Dog Technologies, оператор видобутку біткойнів у спільноті Лаймстоун, здійснили свої перші платежі округу Вашингтон у рамках поселення для закриття шахти.

У 2020 році компанія BrightRidge почала здавати Red Dog нерухомість на вулиці Бейлі-Брідж-роуд, на якій зараз знаходиться об’єкт — поруч із підстанцією BrightRidge. До середини 2021 року сусіди в цьому районі почали подавати скарги на шум до округу завдяки вентиляторам, які використовуються для охолодження технології в шахті Bitcoin.

Комісія округу Вашингтон зрештою подала до суду на обидві компанії після того, як дізналася, що використання шахти не відповідає вказівкам щодо зонування, стверджуючи, що BrightRidge не була прозорою щодо намірів власності.

У жовтні 2023 року комісія округу схвалила запропоноване врегулювання позову, вимагаючи закриття шахти біткойн не пізніше 28 березня 2026 року. Угода також вимагала від BrightRidge і Red Dog виплатити половину одноразового платежу в розмірі 25 000 доларів округу, оскільки а також 200 доларів (також розподілених між компаніями) за кожен день, коли шахта залишається відкритою.

Позов був офіційно відхилений канцлерським судом округу Вашингтон 8 листопада після того, як угода була схвалена канцлером Джоном Рембо.

У понеділок комісія округу Вашингтон підтвердила звільнення та отримала першу з цих виплат. BrightRidge і Red Dog заплатили округу по 14 700 доларів кожен у першому внеску, що склало 29 400 доларів США.

Ще одна умова мирової угоди вимагає, щоб BrightRidge продовжувала надавати безкоштовний високошвидкісний Інтернет для 51 дому та однієї церкви поблизу шахти біткойнів, доки вона не закриється. Витрати на надання цієї інтернет-послуги мають покрити BrightRidge і Red Dog, що в примітках про врегулювання становить приблизно 150 000 доларів США.

Red Dog також зобов’язаний прибрати все своє обладнання з шахти протягом 120 днів після її закриття.

Source link

Поділіться своєю любов'ю