Кандидати на біткойн-ETF повинні використовувати модель викупу готівкою

Комісія SEC демонструє явну перевагу моделі викупу готівкою в спотових біткойн-ETF.

Примітно, що Invesco та Galaxy Digital нещодавно оновили свої документи, щоб узгодити їх із цією моделлю, що вказує на ширшу галузеву зміну.

Такий розвиток подій був виділено 14 грудня фінансовий юрист Скотт Джонссон. Оновлені документи S-1 цих фірм тепер демонструють зобов’язання здійснювати грошові операції для створення та викупу акцій ETF. Цей крок свідчить про значний поворот у роботі з біткойн-ETF, що контрастує з моделлю викупу в натуральній формі, запропонованою такими компаніями, як BlackRock.

Різниця між цими двома моделями полягає в їх робочій механіці. У моделі створення готівки учасники депонують готівку, еквівалентну вартості чистих активів створених одиниць ETF, які потім використовує фонд для придбання активів, таких як біткойни (BTC). З іншого боку, модель у натуральній формі передбачає депонування кошика цінних паперів, які відображають портфель ETF, уникаючи негайних грошових операцій.

У той час як натуральну модель часто вважають більш ефективною, уникаючи певних спредів і комісій, готівкова модель пропонує більшу гнучкість для учасників. Незважаючи на потенційні недоліки, такі як більші спреди та неефективність оподаткування, готівкова модель все ще розглядається як удосконалення традиційних фінансових платформ.

Старший аналітик ETF Bloomberg Ерік Балчунас зазначив, що перевага SEC готівковій моделі стає все більш очевидною. Цю тенденцію ще більше підтверджує поточна діяльність SEC обговорення з різними менеджерами активів, включаючи BlackRock, Grayscale і Fidelity, оскільки вони завершують свої спотові пропозиції продуктів Bitcoin.

Рішення SEC про затвердження спотового Ether ETF для Invesco і Galaxy Digital, яке спочатку було заплановано на 13 грудня, було перенесено. Однак аналітики очікують, що на початку січня буде схвалено пакетне затвердження спотових продуктів BTC.


Слідкуйте за нами в Новинах Google



Source link

Поділіться своєю любов'ю