Кеті Вуд, ARK Invest розвантажила акції Coinbase на 42,6 мільйона доларів; Біткойн зростає на Fed News

У середу Кеті Вуд та її фірма ARK Invest продали значну кількість акцій Coinbase, щоб продовжити ажіотаж продажів наприкінці року. Тим часом ціни на біткоїни та криптовалюти приєдналися до загального зростання ринку в середу після рішення Федерального резерву щодо ставок.
XУ середу Cathie Wood і ARK Invest продали загалом 283 104 акції Coinbase (МОНЕТА) від ARK Innovation ETF (ARKK) та ARK Next Generation Internet ETF (ARKW). Вартість проданих акцій склала 42,59 мільйона доларів, виходячи з ціни закриття Coinbase у 150,46 доларів США, згідно з щоденними оновленнями торгів.

Станом на 14 грудня Coinbase все ще є провідним холдингом серед ARKK і ARKW ETF, що становить 10,64% і 11,42% від загальної суми фондів відповідно.

Компанія продала акції Coinbase на суму понад 150 мільйонів доларів США з 5 грудня та розвантажила акції протягом усіх торгових днів місяця, крім двох, повідомляє CoinDesk.

Найбільша публічна криптобіржа озвучені плани з 14 грудня через міжнародну біржу Coinbase запровадити спотові біткойни та спотові продукти ефіріум для інституційних клієнтів за межами США. Найближчими місяцями Coinbase запропонує роздрібним інвесторам спотову криптовалютну торгівлю.

Акції Coinbase, Crypto Price Action

Ціни на криптовалюту підскочили в середу після Федеральна резервна система прогнозує три зниження ставок у 2024 роціщо також спричинило зростання індексів S&P 500 і Dow Jones Industrial Average.

Біткойн торгувався близько 42 500 доларів США вранці в четвер після стрибка до 43 429 доларів у середу. Найбільша у світі криптовалюта відновилася на 154% у 2023 році.

У четвер вранці Ethereum знизився до 2250 доларів США з піку середи в 2315 доларів США, майже досягнувши свого максимуму з кінця минулого тижня. Востаннє ETH торгувався вище 2300 доларів у травні 2022 року, а цього року зріс приблизно на 88%.

У середу акції Coinbase зросли приблизно на 7,8% до найвищого рівня з квітня 2022 року. Акції торгуються в зоні фіксації прибутку після підйому на 31% після прориву бази 24 листопада. У 2023 році акції Coinbase зросли на 325%.

Bitcoin майнер Цифровий марафон (MARA) підскочив на 12,6% під час торгів у середу Риот Платформи (БУНТ) отримав 8,35%.

Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) підскочив на 6,5% у середу.

Ви можете стежити за Гаррісоном Міллером, щоб отримати більше біржових новин і оновлень на X/Twitter @IBD_Harrison

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ:

Ціни та новини криптовалюти

Найкращі зростаючі акції для купівлі та перегляду: дивіться оновлення фондових списків IBD

Шукаєте наступних великих переможців фондового ринку? Почніть із цих 3 кроків

Приєднуйтесь до IBD у прямому ефірі та навчіться читати топові діаграми та торгувати технікам від професіоналів

Дізнайтеся, як розраховувати ринок за допомогою ринкової стратегії ETF IBDSource link

Поділіться своєю любов'ю