Ціна XRP стикається з падінням у 4 кварталі та падінням на 20%.

Ціна XRP впала на 18,5% від свого місцевого максимуму в 0,67 долара 23 листопада, і, схоже, криптовалюта постраждає від подальших продажів у найближчі тижні.

Технічні дані XRP натякають на розширену корекцію

XRP (XRP) не зміг пробитися вище опору спадної лінії тренду з січня 2018 року, і йому не вдалося зафіксувати прорив вище в листопаді 2023 року, що ілюструє психологічний тиск продажів навколо лінії.

Тижневий графік цін XRP/USD. Джерело: TradingView

Кожне ведмеже відхилення після перевірки опору низхідній лінії тренду історично призводило до зниження до висхідної лінії тренду підтримки.

Цільовий бік зниження становить приблизно 0,50 долара США, що цікаво ближче до 50-тижневого (червона хвиля) і 200-тижневого (синя хвиля) експоненціальних ковзних середніх (EMA). Таким чином, ціна XRP ризикує знизитися на 20% до 2024 року, якщо цей фрактал розіграється.

Потенційні перекази XRP на біржі

Ведмежий прогноз XRP вибирає більше підказок із даних про розподіл пропозиції, які відстежують його найбагатші когорти.

Примітно, що пропозиція XRP, що зберігається адресами з балансом від 1 мільярда до нескінченних токенів (чорна хвиля), зросла на 1,75% з 20 листопада.

Величезна частина цих адрес може належати криптобіржам, що свідчить про те, що інвестори переміщують свої активи XRP на торгові платформи для продажу.

Розподіл пропозиції XRP. Джерело: Santiment

Історичні дані показують, що сплески в когорті токенів XRP від ​​1 мільярда до нескінченності передують як скромним, так і величезним падінням ціни (червона хвиля). І навпаки, нещодавнє зниження пропозиції когорти, що вказує на відтік бірж, передувало зростанню ціни XRP з 0,55 до 0,68 долара.

Крім того, дані фондів XRP показують, що інституційні інвестори не ризикують. У листопаді інвестиційні інструменти, пов’язані з XRP свідком відтоки на суму 2,6 мільйона доларів, згідно з CoinShares.

Чисті потоки між інвестиційними фондами, орієнтованими на криптовалюту. Джерело: CoinShares

Цікаво, що інші криптовалюти зазнали припливу в той самий період, з біткойнами (BTC) очолює діаграму.

Чи перевищено бик XRP?

Ціна XRP різко зросла у 2023 році, приносячи 80% прибутку своїм інвесторам станом на 23 листопада. частковий юридичний виграш проти Комісії з цінних паперів і бірж США та спот Bitcoin ETF Euphoria внесли найбільший внесок у його річний приріст.

пов’язані: Чому ціна XRP сьогодні зростає?

Як результат, поточне зниження ціни XRP виглядає як корекція бичачого ринку. Іншими словами, деякі інвестори продають XRP поблизу місцевих вершин цін, щоб отримати прибуток, але його загальний висхідний тренд залишається незмінним.

Торговельні аналітики очікують, що XRP відновить свій бичачий тренд, а Muro каже, що наступного року він підніметься до 0,80 долара, що на 30% вище поточних цінових рівнів.

CryptoBull очікує XRP досягне $4,20 у 2024 році, посилаючись на минулі прориви криптовалюти після місяців консолідації всередині трикутників.