Зворотний Крамер? Біткойн Doomer зростає, оскільки криптовалюта досягає 38 000 доларів

За останній рік, CNBCДжим Крамер рішуче закликав усіх, хто хоче слухати, вийти з криптовалюти, зокрема, подалі від Bitcoin.

Тепер, Шалені гроші господар —знову— змінюючи мелодію, точно як біткойн зростає до максимуму за 18 місяців.

«Якийсь час мені це подобалося, потім я вирішив: знаєте що? Гроші були зароблені», — сказав Крамер про біткойн під час а Шалені гроші сегмент на початку цього тижня. «Але я був недоношеним».

“Коли ти заробити багато грошейдавайте не озиратися назад», – додав він.

Нова віра Крамера в біткойн з’явилася під час великого сплеску найкращої криптовалюти світу. Раніше сьогодні BTC перевищив 38 000 доларів США вперше за півтора року. За останній місяць монета стабільно піднялася на 10%. І справа не лише в біткойнах: за той самий період Ethereum підскочив на 17%, досягнувши свого власного 18-місячного піку раніше в п’ятницю.

Значна частина цього імпульсу походить від надії всієї галузі на неминуче затвердження з a спот Bitcoin ETF— який, якщо нарешті отримати дозвіл Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) після 10 років відмов, дозволить традиційним фінансовим установам отримати доступ до BTC, не маючи жодної криптовалюти.

Аналітики блокчейну з CryptoQuant мають раніше сказане продукт може призвести до зростання біткойнів та інших цифрових активів на 1 трильйон доларів.

Крамер, незважаючи на наявність отримав прибуток від BTC сам, мабуть, назавжди списав монету та всі інші криптовалюти після колапсу крипторинку в травні 2022 року та знову після закриття криптобіржі FTX сколихнула галузь минулої осені.

«Ніколи не пізно продати жахливу позицію, і це те, що ви маєте, якщо володієте цими так званими цифровими активами», — Крамер сказав минулого грудня.

Через рік, коли біткойн знову почав рости, Крамер тепер стверджує, що завжди підтримував тих, хто довго вірив у монету.

«Якщо вам подобається біткойн, купуйте біткойн», — сказав телеведучий у вівторок. «Це завжди було моє бачення».

Багато представників крипто- та фінансових спільнот давно критикують постійно змінювану позицію Крамера щодо фінансових продуктів, дехто стверджує, що дії, протилежні тим, що він радить, загалом можна вважати дуже розумними. фінансові консультації.

Минулого року SEC отримала кілька заявок для реального життя «Інверсні ETF Крамера» який би автоматично інвестував кошти користувача, використовуючи протилежні інструкції Крамера як Євангеліє.

Враховуючи таку логіку, деякі криптоінвестори звернулися до соціальних мереж, щоб стверджувати, що відроджена впевненість Крамера в BTC може призвести до загибелі криптовалюти, що розвивається, і знищити обнадійливі досягнення останнього місяця.

Редаговано Ендрю Хейворд

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю